ntGRfNd.jpg
  • AndyWienner
    #994
    Hello! Gondoltam, hozok pár hírt a legutóbbi (azt hiszem, múlt hónapban volt) Warhammer Fest-ről: lesz egy újabb Gaunt Szellemei regény - személy szerint a kedvenc sorozatom a W40k-ból - The Vincula Insurgency címmel, ami kivételesen nem folytatja a sztorit az Anarch után, hanem "régi elfeledett akta" eseményeit tárja fel tulajdonképp, tehát a múltban fog játszódni és annyit tudni, hogy még a Szellemek első időszakából (szóval kb. a második kötet vége/Monthax-on történtek előtt biztosan). Én annyiból örülök ennek, hogy így legalább egy csomó azóta már halott karakterről olvashatunk ismét :D Továbbá két "spin-off" regény is érkezik: The Serpent and the Saint (Matthew Farrer-től), ami az urdeshi hadjáratot folytatja elvileg az Iron Snakes (Vaskígyók) űrgárdistáinak szemszögéből; valamint a Volpone Glory, ami a Bluebloods (Kékvérűek) következő csatájáról szól (Nick Kyme-tól) - gondolom, a Gilbear-féle egység, amelyiket már ismerjük :) Valamint érkezni fog a harmadik antológia Sabbat Wars címmel és Abnett mellett szintén Farrer, Graham McNeill, John French és Rachel Harrison. Valamint pár miniatűr figura (biztos van itt olyan, aki gyűjti az ilyeneket) Gaunt-ról, Rawne-ról, Mkoll-ról, Larkin-ról, Bragg-ról és Corbec-ről + láttam egyéb dolgokat, pl. jelvények, irattartó, képek, könyvjelző. Na és hogy a HH-rajongóknak is szolgáljak valamivel: érkezik Warhawk alcímmel The Siege of Terra saga 6. kötete (Chris Wraight-től). Mondjuk személy szerint én még csak nagyon az elején járok a Heresy-nek - sajnos, de ha jól látom, ez már a 60. kötet lesz az egész sorozatból, az igen! Remélem, tudtam pár újdonsággal szolgálni nektek, persze történtek még bejelentések, de most csak ezeket emeltem ki, az egész eseménynek utána lehet nézni a neten, én is a Google-ből szedtem az infókat. Üdv mindenkinek: Andy voltam
    Utoljára szerkesztette: AndyWienner, 2021.06.29. 01:39:06