Star Ocean: The Last Hope
  • Sir Quno Jedi
    #49
    Háak én most tartok 50 körüli partival, van aki már 53. A Colosseumban én is eltöltöttem vagy 4-5 órát, de megérte. Edge felkúszott 30 rank fölé (avagy alá :D), a Team az már nem ment olyan jól. Én csak azon voltam kiborulva, hogy kezdésnek (totál felkészületlenül) a survival móddal kezdtem, első 9 csata perfektre ment, majd a 10-ben jönnek ezek a tetves bohócok és pár másodperc alatt full KO. Párszor még nekimentem, de esélyem sem volt. Ez röhej! Azé' begyűjtöttem a spéci kardot, meg íjjat a shopból.

    Mind1, Edge most már 22k+ HP-val császkál (nomeg 6-700HP-kat gyógyulgat auto) és lesz az jóval több is, úgyhogy meglátjuk ki a hülye! :D

    Most éppen az EN II-re megyünk, miután talákoztunk Lightspeed Kenny-vel személyesen (érdekes volt).

    Mondjuk előtte a rovarvárosban a főellenfél az fogós volt (végre beszélhettünk is a Grigori-val!!! WOÁW!). Legalábbis sokáig tartott. Isten tudja mennyi HP-ja van, meg folyamatosan tolja a spawn-jait, szal. fárasztó. Végül is egy-két nagyon összehangolt csapat kombóval megfeküdt a beste.