Star Ocean: The Last Hope
  • Caine
    #108
    Nos, véget ért a fő szotrivonal.
    115 óra, level 160. Sikerült megszerezni Faize kivételével az összes spec endinget (nem vol nagy cucc, csak beszélgettem velük sokat és igyekeztem nem bunkó/hülye lenni).
    Összes láda/quest/fegyver/monszta/űrhajó/battle trophies még várat magára.
    Arénában még mindig nem tudok megküzdeni a dragon kinggel, pedig a másodikat már vagy ötször letoltam.

    Bedugtam az orrom a dungeon of seven starsba is.
    Komoly. Ezen a szinten már nem életveszély, de csak úgy marad életben a csapat, hogy "nyomd-ami-a-csövön-kifér" taktikát alkalmaz mindenki.
    Csatánkét olyan 200k xp beesik és az elő szint bossa 745k xp volt. Szerény.
    Amíg ott voltam (első szint) 3 szintet léptek a 160 feletti karakterek.
    Azért így lehet haladni :)

    Nem igazán grindeltem a játékban, csak betápoltam az xp bónuszokat és csináltam szorgalmasan a mellék küldiket. Amíg a kék rózsákat összeszedtem léptem vagy 20 szintet. És ez csak egy quest.

    Azt tudtátok, hogy a sivatagban meg lehet locsolni a kiszáradt kaktuszokat?
    Ha végig csináljátok, klassz cuccokat kapni a végén.

    Háromszor mentem neki a végének. A Bossokkal nem volt nagy gondom, de kétszer is el kellett mennem otthonról, mielőtt vége lett volna a moziknak. Ma du. aztán végignéztem. Az utolsó mentő helytől olyan másfél óra volt a "The End" felirat (ebből 10 p csata, a többi mozi) OMG!

    Nagyon tetszett, ráadásul még nincs vége: van egy csomó quest, aréna, nyuszi versenyek, egy csomó tárgyat lehet még fabrikálni és ott vannak a bonusz dungeonok. El leszek egy ideig :)))

    Ami a legkevésbé tetszett: 20 lehet nálad minden tárgyból. Agyhalál összerakni valami komolyabbat...