Bunyók, sztorik minden mennyiségben
  • Retsu
    #123
    Épp ez a poén benne, hogy az. Nyilván vmelyik okos gyerek úgy rakta fel, hogy töröknek tűnjön. Igaz, hogy hamar feltűnhet annak aki tud törökül, de akkor is, végülis joshi eléggé töröknek tud kinézni.

    Na amúgy a témával kapcsolatban: nekem csak még régen általánosban volt szerencsém verekedni, de akkor aztán enyhe túlzással mindennap De heti 1-2 bunyó tuti akadt. Persze 8 év alatt csak kb. 3-4 komolyabb eset történt, a többi csak amolyan próbálgassuk a másikat címszóval volt. Szal mikor felsős lettem 5.-re "kicsit" megerősödtem a többiekhez képest. Előtte nyáron sokat úsztam meg ment a fekvőtámasz, felülés, sat. 1000-el. Tulajdonképpen az egész!!! suliban 2-3 tag volt, aki jobb volt nálam. 2 esetet emelnék ki, amik kemények voltak, meg közel állnak a szívemhez: úgy 6.-oslehettem, mikor rámszállt 1 "kemény" gyerek, aki nem tegnap barnult... Durva nyilvános fight volt nagyszünetben, a kiscsóka nem volt gyenge, de végül én jöttem ki győztesen a dologból, főleg az ütésállóképességem, masszivitásom miatt. Aztán később előkerített a szertárból 1 csákányt, azzal próbált fenyegetni a kis mocsok. Persze nem lett semmi a szócsatán kívül, mivel ő nem merte belémvágni, én meg (szégyen-nem szégyen) megintcsak nem tettem semmi hirtelen mozdulatot. úgy gondoltam, nem éri meg kockáztatni. A másik eset 8.-ban történt, 1 hozzánk bukott gyorskezű, viszonylag erős srác volt az ügyeletes badguy. Akkorra, mondanom se kell, tovább fejéődtem, úgy gondoltam, megmutatom ki a legény a gáton. Mint fentebb is írtam, a masszivitásomra voltam mindig is a legbüszkébb, ami a harci képességeket illeti. Szóval védtelenül engedtem neki, hogy toljon 1 sorozatot. 8-10 ütést kaptam gyors egymásutánban. Aztán mindenkiben megfagyott a vér... meg se rezdültem. Elismerték, hogy ez a sori bárkit kiütött volna a suli felhozatalából! Akkor megértették, hogy nem tudnak mit kezdeni velem.