197
Bunyók, sztorik minden mennyiségben
  • bazsa06
    #157
    azta kurva! ez aztán gyorsan kicsapta!
  • mila69en
    #156
    azt durván telibe csapta:DD
  • eightmiles
    #155
    Baaazmeg ez igen nagyot kapott :D
  • Daza500
    #154
    Na ja. Az oroszok se szelídek...

  • eightmiles
    #153
    Ejjj szegény milyet esik :(
  • Tyler1
    #152
    hát nem egymásra veszélyesek az biztos XD
  • Daza500
    #151
    Nem csak a húszéveseké a világ

  • Tyler1
    #150
    hát jah csávónak 1000 lehetősége lett volna h a csávót elrendezze amig az a farkával játszik... :D
  • F1re
    #149
    én meg tapostam volna a fejét az tuti
  • Fbn Lx
    #148
    de ez mennyire ciki lehet.
    ha megmarkolják a pöcsöm akkor minimum kinyomom a szemét vagy széttérdelem a fejét reflexből,c sak hogy engedje el... nem játék :D


    gyereket sem értem, simán kézre (lábra) esett a feje...
  • mila69en
    #147
    szerintem azt már nem vették fel xDD
  • hungary27
    #146
    én azt hittem más is lesz a végén:D
  • mila69en
    #145
    :DDD
  • hungary27
    #144
    :D
  • Tyler1
    #143
    aztakurva :D
  • rooney8
    #142
    Hája :D
  • Tyler1
    #141
    ilyen embereket ringbe engednek xD
  • rooney8
    #140
    Ez nagyon beteg:D:D:D:D:D::D:D
  • Tyler1
    #139
    Best fighter in the world XDDDDDD
  • Tyler1
    #138
    nálunk eccer az egyik srác az beszólt a tesi tanárnak(aki egyébként az iskola legjobb arca), de csávót úgy felrakta nyakánál fogva a falra, h az nem emberi :D
    aztán srác meg fenyegetőzött h majd visszajönnek páran. erre a tanár: gyertek, legalább annyival kevesebben lesztek a világon! XDDD
  • Hymtozis
    #137
    Pffh, egyik sulimban, csajok össze-vissza k*rvázták egymást, megpróbálták hajcibálás, de elkapták egymás kezét, úgy, h mindkettő a másik alkarját fogta és belenyomták egymásba a körmüket, karmukat. Pffh, te :D vmi kegyetlen vlt. :D
    Mi meg ott örjöngtünk, röhögtünk. :D
    Széttoltuk padokat, h ne menjenek neki. Am csak szuszogtak, de izomból, és v 5 percig kapaszkodtak egymásba. Mi nem mertünk odamenni, úgyh hívtunk tanárt, h vhogy ezeket le kéne szerelni egymásról.

    Meg vlt ietteni sulimban, elkezdték, h bla-bla (büfé előtt), aki odafért, körbeállták, meg emeletről kiabáltunk. Kis macskaharc, aztán oszttársam (az egyik csaj) megrántotta fejét hajánál, és oan pofont küldött, igazi gyilkos pofon.
    Aztán jött tanár... :D úgyh rohantunk le.
    - Mi történt itt?
    - Nem történt semmi!
    - Akk mért van itt mindenki?
    - Csak elejtettem vmit, segítettek keresni...
  • Solten
    #136
    Lol jo ez az oldal, konnyesre rohogtem magam... :DD
  • Tyler1
    #135
    sulinkban csak egyszer láttam "csajbunyót" az annyi volt h az egyik khm...nem éppen fehérebb szinű lány neki esett a másiknak, megtépte, meg minden, a csaj meg hagyta! aztán a végén leöntötte forró teával XDD
    de igy körbe állták/tuk mint a harcosok klubjában XD
  • nan76
    #134
    nekem a bunyókról az jut eszembe,hogy mindig engem vertek..fizikailag igen ványadt voltam /vagyok/de igen sértőket szoktam mondani.Aztán kaptam rendesen:)..a másik meg hogy szakmukiban 2 csaj igen durván összeveszett egy srác miatt és megbeszélték,hogy órák után elrendezik a dolgot.Na ha láttatok még vicces bunyót az az volt..volt ott minden:Csípés,hajhúzás,pofozás,pici rugdosás,de inkább csak szájkaratéztak.Hogy ki győzött azt már nem tudom..de elég vicces látvány volt.Ennyi
  • Hymtozis
    #133
    Ritka, h vki így reagál. Mmint, h ien tiszta legyen, h mire gondolok.
    Gondolom te is találkoztál már ien emberekkel...
    Nincs kedved jönni érettségi biz. osztásomra, v évzárómra? =D=D Kipróbálhatod kesztyű nélkül, ha úgy hozza a helyzet.:D
  • Morphin
    #132
    lehet vonzódnak egymáshoz...minden értelemben kérdezd meg őket tipikus ratyik ezek szerint (ha kívülről nem is) olyan nincs, hogy valaki egyszer ilyen ember máskor meg olyan...hova vezet ez a liberális világ




    hnapra: http://kuruc.info/r/6/41682/
  • Hymtozis
    #131
    Mert ők a vízilabdás "baráti", jobban bírja őket, mint engem. Meg az ő osztályuk ien... Szval ott gizda, h egymásnak játszák az eszüket. Többeket is bírok onnan, de ha együtt vannak, akk ien "PFHÁJ!".

    Tesin voltunk mindig együtt (meg angol és német, ahol néhányuk velünk van), és többször is előfordult, h ha két ember nm vlt ott ahol mi, akár épp bent vlt, mi meg kint, már normálisan viselkedtek.
    Viszont ha csak ott ült az egyik oan gyerek a pálya szélén, akk az osztálytársai full megváltoztak.
    Meg ien, h ott van a tanár, meg az egyik ien gyerek, akk ők most fáradtak, meg lesérültek, meg most nincs kedvük, viszont ha nincs ott a gyerek, akk akkor is játszanak, dolgoznak, ha tanár nem kéri őket, v nincs is ott...

    Természetesen ez a két ember aki úgy néz ki, h nem szívesen mennék neki, mert sportos alkatok elégg és nagydarabok is, plusz egyikük nagyon jó fej, ha épp nem többiekkel van. Szval igazából ők is tök normálisak... ha egyedül vannak.
  • Morphin
    #130
    miért nem a vízilabdással ketten veritek szét azokat akik csak sunnyognak...sosem értettem ezt. én nem verekedtem egy egészségeset sohasem.nem volt kivel.(max kesztyűztünk néha haverokkal,de az nem tétre megy,csak fun) mit mondjak 185cm-hez és 110kilóhoz^^ nem jött nekem senki se,én mindig csak röhögtem a kis k*cs*gökön,akik hátam mögött pampogtak,aztán ha kérdőre vonom őket szemtől szemben akkor meg csak hárítottak mindig,meg másnaptól hangosan köszöntek^^...fura egy világ ez.
  • Hymtozis
    #129
    Az szép. :D

    Am középsuliban sztem kevesebb a bunyó, mert ott sokkal többen vannak, akik csak szájalnak, meg csak pattognak, persze, aki nagyon pattog lht, h kap.
    Meg igazán aki tud harcolni, verekedni, az akkora megérti (ha épp nem gurul be), h bárhogy ha verekszik, az visszaélés azzal, h tud.

    Am én sosem néztem ki erősebbnek, mint a többiek, most is elég vékonynak számítok (nem szálkás, vékony), és 9.-es koromig még magasak alsó határát se értem el. Azóta megnőttem, de kb csak felfele. Az ütést én is állom, bár kevesett kaptam, mert tanultam verekedni, és elég jól megy... Meg "nagyon jól" mozgok, kézilabdában, kosárlabdában és atlétikában is igen jó vok, de nem vagyok egy szekrény, max állólámpa.

    Középsulis bunyókhoz visszatérve:
    Most pl középsuliban vlt jónéhány eset, h már ott tartottak, h felhúzzák az agyam, viszont mint mondtam, csak egyszer lett bunyó (azóta vele jóba vok, hülyültünk németen, tesin, meg amikor lehetett), kétszer meg meghátráltak.
    De egyik meghátrálás után...:D Röhögtem a kigyúrt, izom, vízilabdáson, h na mivan?

    De lenyugodtam, és én tök jóba vok vele, tisztelettel vagyok felé (vízilabdás) azóta, viszont mint kiderült, ő még utána tette az arcát, meg jópáran magyarázták, h mien szerencsém van.
    Így utólag bánom, h nem verekedtem vele, és ezt nem azért, h neki fájdalmat okozzak, hanem mint páran írták "tisztelet" miatt, mert meghátrál és még engem beszélnek ki. :D

    Bírnám évzárón, v érettségi biz. kiosztása után jönnének, h nah, fogadtunk, h megbír verni :D Pffh, be tudnám magam pörgetni, h a segítségét is szétkapjam, ha úgy alakul, ha meg baj van, egyik kung fu-s barátom nyert pár full kontaktot, ketten lennénk jöhet az egész suli (persze nők és pár ember kivételével). :D

    Huh, most jól beleéltem magam! =D (Am 190 vmennyi cm lehetek és 73 kg körül.)
  • Tyler1
    #128
    hüü középsuli 1. osztályában kikaptuk a legdurvább szivató csapatot akit csak lehet xD voltak akkora verések meg szivatások h csak kamilláztam XD mondjuk engem vhogy nem találtak meg szerencsére :D
  • mila69en
    #127
    pedig szerintem éppen közép suliba szoktak menni a boxok:D azis inkább első 2. osztályban 3. 4. be már nem nagyon jellemző felsőbb suliba meg mégúgy sem
  • rooney8
    #126
    Én sose voltam ilyen :D Nagyon nagyon fel kellett idegesítsenek, hogy betámadjak valakit. De így van ez a mai napig... Nem is nagyon volt bunyóban részem :D (Igaz még csak középsulinál tartok :D)
  • cicai
    #125
    XD
  • Tyler1
    #124
    általánosban én is nagy fighter voltam XD de már alsós koromban is neki ugrottam a nagyobbaknak! mert oszt.társaim kitalálták h verjük meg a nagyobbakat, mondom jó, de kiderült h ők csak vicceltek xD én meg támadtam mint az állat! el is picsáztak párszor, de ahogy lépkedtem a létrán egyre kevesebben mertek nekem jönni, mert tudták h én nem félek! közben kicsiknél meg én voltam a bádigárd, nekem kellett rendet tenni, ha gáz volt, vagy ha bántották őket :D:D:D
    ejjj azok a régi szép idők :) mikor még mindenki tudta a nevemet xDDD
  • Retsu
    #123
    Épp ez a poén benne, hogy az. Nyilván vmelyik okos gyerek úgy rakta fel, hogy töröknek tűnjön. Igaz, hogy hamar feltűnhet annak aki tud törökül, de akkor is, végülis joshi eléggé töröknek tud kinézni.

    Na amúgy a témával kapcsolatban: nekem csak még régen általánosban volt szerencsém verekedni, de akkor aztán enyhe túlzással mindennap De heti 1-2 bunyó tuti akadt. Persze 8 év alatt csak kb. 3-4 komolyabb eset történt, a többi csak amolyan próbálgassuk a másikat címszóval volt. Szal mikor felsős lettem 5.-re "kicsit" megerősödtem a többiekhez képest. Előtte nyáron sokat úsztam meg ment a fekvőtámasz, felülés, sat. 1000-el. Tulajdonképpen az egész!!! suliban 2-3 tag volt, aki jobb volt nálam. 2 esetet emelnék ki, amik kemények voltak, meg közel állnak a szívemhez: úgy 6.-oslehettem, mikor rámszállt 1 "kemény" gyerek, aki nem tegnap barnult... Durva nyilvános fight volt nagyszünetben, a kiscsóka nem volt gyenge, de végül én jöttem ki győztesen a dologból, főleg az ütésállóképességem, masszivitásom miatt. Aztán később előkerített a szertárból 1 csákányt, azzal próbált fenyegetni a kis mocsok. Persze nem lett semmi a szócsatán kívül, mivel ő nem merte belémvágni, én meg (szégyen-nem szégyen) megintcsak nem tettem semmi hirtelen mozdulatot. úgy gondoltam, nem éri meg kockáztatni. A másik eset 8.-ban történt, 1 hozzánk bukott gyorskezű, viszonylag erős srác volt az ügyeletes badguy. Akkorra, mondanom se kell, tovább fejéődtem, úgy gondoltam, megmutatom ki a legény a gáton. Mint fentebb is írtam, a masszivitásomra voltam mindig is a legbüszkébb, ami a harci képességeket illeti. Szóval védtelenül engedtem neki, hogy toljon 1 sorozatot. 8-10 ütést kaptam gyors egymásutánban. Aztán mindenkiben megfagyott a vér... meg se rezdültem. Elismerték, hogy ez a sori bárkit kiütött volna a suli felhozatalából! Akkor megértették, hogy nem tudnak mit kezdeni velem.
  • Braveheart
    #122
    Az nem a Joshi Barat?
  • Tyler1
    #121
    de legalább a törökökről gondolják, h mekkora ótvar mocskos egy népség XD

    legjobb a 2. összecsapás xDDDD
  • mila69en
    #120
    gyááá:D múltkor beszélgetek öcsémmel msn-en azt mondja kapcsoljam be gyorsan a tv-2-t:D bekapcsolom, erre ezek a hülyék ütik egymást:D
  • Tyler1
    #119
    de beszarás h mit találtam xDDDDDDD


    turkish talk show XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (igaz ha ránézünk Joshira meg a két cigányra...)
  • Dzsí Pí
    #118
    amugy, ha már ilyen fight-os a téma, ajánlom mindenkinek a www.nothingtoxic.com oldalt, itt csak iskolai-,ketrec-, utcai bunyók vannak! jó szemezgetést:)