• szlovákiai hun
    #106
    Egy államnak sem szabadna atomfegyvernek lennie, én ez ellen vagyok, azt is jól tudom, hogy Észak Koreában milyen áldatlan állapotok vannak a néppel, azt a rezsimet már rég megkezdett volna dönteni, az atombomba az egész boklygó kirtására alkalmas, hogy sugárfertőzetté teszi azt ezer évektre...

    Az összesküvés elméletről, mit tekintünk annak...

    Lásd EU, USA, volt SZOVJET ÚNIÓ, HITLERI NÉMETORSZÁG, vajon mik lehettek ezek...és mik ezek ma, mert hogy nem a kisemvber sorsaért jöttek létre az hétszáz....

    A másik, az amcsik az Irakiakat mentek felszabaditani? Jéééé ott sok olaj van, Afrikában is mennyi befolyásos nyugati Európai, Ázsiai, Amerikai zsákmányolja az afrikaikat, jééé ott sok gyémánt van, az szegény afrikaiak meg dögökljenek meg, mért nem szabadítsák föl őket...

    Woldraid Center tornyok, a repülő olyan magasságban csapódtak be, hogy nem szabbadott volna összedőlni a tornyoknak, sok a kérdő jel, fizikai sikon is megállapitható az ellentmondás...

    A kerozin 80%-a a robbanás pillanatában hirtelen elég, az acél olvadási hőfoka 1200 celsius fok, a kerozin égésfajhője 800-900 fok, tehát csak képlékeny kellett válnia csak maximum, de nem a tetejitől az aljáig, ha egy heggesztő lángpisztollyal olvasztod a vas egypontját, nem az egész vasszerkezet olvad meg, csak ahol az égés folyik nem, az acélnak, de olyan szabályosan csuklott össze, hogy nem lehet azt mondani, hogy hatalmi-gazdasági háttérhatalom áll az egész akció mögött mint terroristák...

    Ilyesmiken nem gondolkodtatok el sosem?