Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • ProGabe #196
    na megnéztem az e2-őt

    nem rossz-nem rossz. sok a dráma, de ez nálam nem okoz gondot. gyorsabban megy előre a nyomozás, mint vártam. ez azt jelenti, hogy jól ki van dolgozva, mert így a jelenleg nagyobbnak tűnő részletek is biztos csak egész kicsik, ha a nagy egészet nézzük, ezért merik őket ilyen sebességgel elénk tárni

    már most is előjött, hogy túl sok a fő(bb)szereplő, nincs mindenkire elegendő idő

    az FBI főnök egyébként az egyik legjobb karakter, az egyik jeleneten hangosan felröhögtem. szerintem sokan így fognak tenni :)

    szóval haladt előre... az egész. ez nagyon jó dolog

    aztán ott vannak a profán kérdések, ezek azok, amikből sokan keresztkérdéseket fabrikálnak. szinte mindegyik megjelent a sorozatban is, és ahogy megjósoltam, a válaszuk pofon egyszerű. sokan minden szaron fennakadnak, és rosszul gondolkodnak, így kihozzák azt, hogy "mekkora szar ez, meg az, mert nem gondolkodnak a készítők". óó, dehogynem!

    volt két erős mondat, nem írom le őket, mert minek. az egyik lehetne egy amolyan "save the cheerleader"-szerű, de biztos nem lesz az, a másik meg csak jól hangzott

    ja és valaki szerezzen nekem olyan sütiket, ha az ízük is olyan, mint a kinézetük, akkor kib*szott finomak lehetnek :)