#308367
Amikor veszel egy konzolt a mérlegbe teszed, hogy miért veszed.
Sokaknál az RDR 1 megfelel az 1 kg-os súlynak, ami nem kevés. Aztán ugye kijött az RDR 2, amikor a PC-s verzióról még nem hallott senki, az 2 kilós súlynak számított, hiszen X1X-en jelenleg a csúcs amit az RDR 2-ből magadba szívhatsz, de már nem sokáig.
A Steam-es verziót Day1 veszem. Nem érdekel, hogy sokat kell lovagolni, meg unalmas a játék. Látni akarom 4k-ban maxon a vasamon és ha már ott vagyok végig is tolom. Én egy western játéktól amúgy pont ezt a nyugisabb tempót várom, ami néha felpörög 1-1 harccal, de mellé olyan látványt, hogy "wow" és ez úgy tűnik PC-n erősen meglesz.
Amúgy X1X jelenleg 120k körül vihető. Így az RDR 2 PC-s megjelenés kapujában, 300 Ft-os Gears 5 mellett nekem már feléért se kéne.