Lotus Omega
  • Ritschie
    #34
    Sem álmodozó tezenéves sem műgyűjtő nem vagyok!Viszont kérlek ne haragudj h ezt írom de az autókhoz közöd nem sok van...Először is ez a te 130 feletti tempót is kétségesnek tartassz dolog ezt inkább nem is kommentálnám...Másrészt akinek életében legalább 1 db autója volt már, az tudja hogy NEM a kor számít hanem a karbantartás!!!Én TAPASZTALATBÓL beszélek, hogy volt olyan verda körlöttem 4éves ami műszakilag alkalmatlan volt még a 80ra is!A kettétört féltengelyt csere helyett heggeszteték stb!!!És volt dolgom olyan 20évessel, amivel bátran neki indultam volna egy hosszabb útra, akár "130km/h feletti" sebességgel is!Ezt autószerelőként mondom.
    Aztán, hogy mit gondol egy külső szemlélő?Ki nem szarja le?Ez nem egy kikönyökölős pinamágnes, hanem egy ritka sorozatszámos példány.Ráadásul ha már valaki nem a saját örömére vesz autót, hanem az alapján dönt h ki mit szól az már régen rossz...Amúgysem lehet mindenkinek megfelelni.
    Az erejét kihasználni nem tudom?Kérlek ne haragudj meg!De ez is baromság!Nézz utánna a neten.Az autók teljesítmény diagramja, nem az első bejáratós 10.000km ben van!!!Egy autót abban az időben 500.000km (igen ötszázezer) re terveztek!Ebből az autó az első 200.000Km ben fénykorát élte!Ezt is ne egy nagyszájú gyermektől kérdezd, hanem olyan szerelőktől akik nem tegnap kezdték az ipart!Tehát ez ismét csacsiság.

    Összegzésképpen végül: Egy autó mindentől függetlenül akkor jó autó: Ha rendszeresen karban volt tartva, vigyáztak rá, és NEKED mint leendő tulajdonosnak tetszik!Egy autót, pusztán az évjárat, futott km, és a csajok ízlése alapján választani badarság!Különmösen itt magyarországon ahol a kocsik átlagosan az első 6 hónapban már jártak a biztosítónál, az elkövetkezendő 2 évben pedig legalább 1x, mert vagy béna az illető, vagy lebiztosítózták.Akkor meg vettél egy 3 éves autót ami 2x gazdasági totálkárosra volt baszva.Természetesen ez nem minden fiatal autóra igaz, mint ahogy, a te állításod sem az összes koros autóra!
    Ismét elnézést kérek, remélem ebből nem lesz személyeskedés, hogy nem értünk egyett!