qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Omsi-
    #63126
    Elnézést a sok képért! De információáramlásnak lennie kell. A kravtex pedig nem áll meg. Jelenleg így áll az econell, és akkor már az inovell is. Ami lényegesebb, hogy az Econell-t és az Inovell-t csak itt osztom meg. Nyilván az tölti le, aki akarja, és kedve tartsa. Nyitottam egy omsis oldalt, ami csak linkkel érhető el. Amikor megjelenítem, akkor majd az oldalt ide belinkelem. Az econellen és az inovellen annyi lesz a hiba, hogy ha nem sikerül valakivel az ablakot és a világítást összehozni, akkor az kimarad, de szerintem nélküle se mutat majd rosszul. Az elején lévő fényszóró, és az utastéri világítás a maga módján müködik. A másik hiba, hogy az ajtót csak úgy tudtam összehozni, hogy az első ajtó, első szárnya belelóg egy egészen kicsit abba a műanyag falba, de annyira nem feltűnő, elhanyagolható. A műszerfal gombjai és a műszerfal mutatói se működnek, de ez se annyira nagy látszatú szerintem. Viszont a kormány, kézifék, és a fék és gáz pedál gyönyörűen működik. ZF kézi váltóval van ellátva, és eredeti Econell 12-es hangok vannak benne. A hangokat én vettem fel diktafonnal NZM-421 en, és összevágtam, stb. Úgy néz ki, hogy az Econell az NZM-421 rendszámot fogja hordani, az Inovell pedig a PPH-650 rendszámot. De még lehet hogy más rendszámokat is teszek hozzá, majd még ezt eldöntöm. A buszt majd nyugodtan lehet alakítgatni, de az átalakított verziót ne adja ki senki. Ha valaki mègse bírja ki, hogy ne adja ki, akkor az legfeljebb itt adhatja ki. Azért hogy akkor nagyjából egy helyen legyen már, ne szétszórva a nagy világba ezer felé. Egyenlőre ennyit, még jelzek ha valami van. Kitartást, türelmet, nincs már sok hátra, ezek már nagyjából a végleges kinézetek. Üdv! :)