Hivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+ Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása
OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik
SZABÁLYZAT
Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC
-
#42132
Figyelj, csak megnyitod a ez a két fájlt (antrieb_manual.osc és antrieb_manual_constfile.txt, Helye: OMSI\Vehicles\MB_0305\Scripts mappa)
először dupla-katt a antrieb_manual.osc-ra ablak bejön hogy windows nem tudja megnyitni a fájlt. 2. opciót válaszod (Kiválasztom a telepített programok listájából) aztán kiválasztod a Jegyzettömb-et (notepad.exe) aztán mire megjelent a fájl tartalma a Jegyzettömben, (a szöveg)
Ctrl+A (Minden kijelölése), az antrieb_manual.osc-hoz tartozó spoilerben lévő összes karaktert másolod, (Ctrl+C) aztán a Jegyzettömbe beilleszted (Ctrl+V) ( úgy hogy minden ki legyen jelölve, magyarán, abban fájlban lévő minden karakter helyére kell másolni!) aztán mentés!
A antrieb_manual_constfile.tx-vel is ugyanígy kell eljárni, csak egy másik spoilerből másolni a antrieb_manual_constfile.txt-be, minden benne lévő karakter helyére. Ment.
És kész az 5. sebváltó!
Ennyi ment ki az ujjamból. :D