Hivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+ Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása
OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik
SZABÁLYZAT
Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC
-
#31147
Kicsit hosszúra nyúlt a hajnalom, próbálok minél több dolgot a valósághoz hűen megvalósítani, és ezzel gyarapítva a magyar objektumok számát, és a 76-es fűút elemeit. Egy már most biztos. A 76-os főúton nagyon kevés, vagy EGYÁLTALÁN nem lesz az alapjáték és pályákon található objektum, út, egyedül a természeti elemeket fogjuk felhasználni (fákat, bokrokat, mivel azok szépen ki vannak dolgozva, de persze ezeket is gyarapítjuk...), ezért a mérete kissé nagyobb lesz, mint egy átlag pályának (már most 150 MB a Sceneryobjects és a Splines mappa). Nem kell megijedni, az FPS-t nem eszik a modellek, mindennél nagyon törekszem a részletesség és a takarékosság határának a betartására, így tegnap hajnalban 2 órás textúragyártás után (nem voltak megfelelő szögből fényképezett falak) született meg ez a kissé romos és öreges házikó és a hozzá illő téglakerítés: ;)
UI.: A 76-os főútról további információkat és alakulásáról készült fényképeket a hétvége felé az OMSI+ 'Projektek' menüpontja alatt találhattok majd. :)