• toto66
    #397
    Kedves Kukacos!
    Megint melléfogtál:
    "Vajon a közbiztonság jó-e avagy rossz Magyarországon? Mindenki egybehangzóan panaszkodik, ha erről kérdezem. Pedig ez objektíve mérhető"
    Ugyanis, ebben nincs benne, amikor leköpik az embert utcán, gyalázkodnak, randalíroznak, rongálnak (csak súlyos rongálásokat veszik fel), apró értékeidet lopják el, elébed állnak és zaklatnak. Ezeket az esetek többségében nem jelentik a rendőrségen, mert ez ellen tehetetlen az. Valamint nem érdemes megveretnie magát az embernek. Pedig ez nagyon befolyásolja az emberek véleményét a közbiztonságról, mert ez annyira gyakori, hogy még énvelem is előforgult, hogy elébem álltak (négy cigány süldő) és csak a gyors olajralépésemnek köszönhetem, hogy nem történt súlyosabb dolog. A rongálás mindennapos, az elloptott biciklimmel csak akkor foglalkozik arendőrség, ha erőltetem, akkor is csak jegyzőkönyvet vesz fel. Sötétedés után hordák járják az utcákat, én nem vagyok félős, de a gyerekenek nem érdemes egy moziba elmenni. Mind ez úgy hogy mérsékelten "fertőzőtt" a lakóhelyünk.
    Tehát ezért nem jó a közbiztonság