• Sanyix
    #65
    Így kb a hozzászólásodból az jött le, hogy hülye vagy :D

    Szarok rá hogy neked mekkora particióid vannak, egy os-re 10 giga is sok (mellesleg ha nagyobb a particiód, nem lesz nagyobb a kukid, ne erőlködj).
    Egyébként tudtad hogy a partició nem = vinyó? Nekem az a 10 giga csak egy része a 250 gigás vinyónak ;)
    Aki a vinyóját ritkásan particionálja, sikeres ember nem lehet, ez alapszabály.

    "en probaltam multimedias eszkozt csinalni ubunubol nem mediapleyeres szart mert az nem media, a lenyeg hogy nem lehet a hardveres grafikai feluletbe meg egy kicsit se belenyulni, akkor utana mkv-s codec es opengl problamak bugzodtak folyamatosan."

    Ez üt, főleg a kiemelt szöveg, aminek értelme sincs. Egyébként meg egyszerű user error. Igazából egy mkv lejátszása annyiból ál linuxon, hogy atp-get mplayer vagy vlc, és megynitás. Fura hogy nekem az opengl se bugzott, a !vindózos! il2 alatt, meg a linuxos doom3 alatt sem, ati kártyával 3 éve (amikor még nemagyon volt normális hivatalos ati driver se).

    Mint mondtam vista fut a saját (játékos)gépemen, azt a hülyeséget honnan vetted hogy nem fut rajta? BTW 6gb ramom van, hoppá...

    A bolt címét mondhatod, 1 ft/gigabájt az nagyon jó arány(még a matricamentes dvd-nél is jobb), vennék olyan vinyókat :D