• toto66
    #101
    Mindenféle inteligens tervezés szükségszerű velejárója a teremtés, egyébként nem lennénk itt! Ha az inteligens tervezést tagadom akkor a teremtést is!
    Tehát minden olyan teremtőt tagadok mint a létem okát, ami inteligens tervezésen alapul. Tehát mindegy mi a definiciója, ki honnan veszi stb. Amenyiben nem alulról, az egyszerűbből a bonyolultabb felé haladó fejlődést nevezi meg az ember létének magyarázataként, az abba a kategóriába tartozik amit leírtam. Ez érthető, nem?
    A bonyolultabból kiinduló egyszerűbb teremtés nem magyarázata a "teremtmény" bonyolultságának. Illetve a bonyolultság nem érv a teremtés mellett!
    Miért kéne definiálnom, mások elképzelését. Egyszerűen egy kritériumot állítasz fel, és ami belefér azt elfogadod, ami nem azt elutasítod.
    Mivel az én álláspontomra, több bizonyíték van (lényegében az evolúcióra), még az ellenkezőjére csak "mondvacsináltal" találkoztam, így erre az álláspontra jutottam.
    Az értetlenkedésed is csak csinált, de miért nem mondod már amiért kitaláltad?
    Tudnilik azt szeretnéd bizonyítani, hogy nem is tudom mit tagadok, csak hát ebben tévedsz!