Globális pénzügyi válságról realista szemszögből, összeesküvés elméletek nélkül
  • Rotcsa
    #970
    Igen, nwo-nézetei vannak, de mindennek logikusan alátámasztja a "miért?" és "hogyaln"-ját.
    A könyveit nem olvastam, de láttam a videóit és az említett uraknak is láttam szerepléseit és egyikük sem mond mást, csupán Drábik meri vállalni a következményeit annak, hogy kimondja: a zsiráfok felelősek mindezért. A többiek csak utalásokat tesznek különböző háttérhatalmakra leginkább azzal, hogy midnenkit le antiszemitáznak, ha ezeket a dolgokat pedzegetjük, hogy nemzeti erőforrások állami kézbe vétele, vagy a bankjegy feletti szuverinitás.
    Ha már szóba került a kormány is( lehet, h nem épp Te  mondtad), annyit hozzáfűznék, hogy eddig nekem sincs olyan sok jó szavam rájuk, gazdasági intézkedések tekintetében pláne nincs, de most ez, hogy nem tetszik az eu-nak és az imf-nek, hogy nincs garantálva a jegybanki függetlenség, nekem annál inkább.... :) Kicsit mintha most zsarolni próbálná a kormány ezekt szervezeteket, amelyek révén eddig csak szívtunk és gyarmatosodtunk. Amúgy is agyrémnek tartom, hogy nem az állam ellenőrzi a pénz kibocsátásának mennyiségét, hanem privát bankok. Mit ad Isten, kiderül, hogy osztrák bankok leányvállalatai vannak az országban....a drága sógoraink nagyon szeretnek minket, ha uralkodni kell ide jönniük! Akkor fegyverrel küzdöttünk ellenük, most meg gazdasági harcot kell vívnunk velük!