• kvp
    #53
    "Te magaslégköri EMP-robbantást említettél, ami ugye csak nukleáris lehet. Többször 10 vagy 100 km magasságra nem olyan könnyű feljuttatni egy nukleáris bombát, a beszerzésről nem is beszélve."

    Olvass utanna Bussard otleteinek. A fuzios kutatasai szep eredmenyeket hoztak. Sajnos mar meghalt, de azert meg lathatta mukodni az altala tervezett fuzios reaktort. (mondjuk az rovidtavon leolvasztotta magat, de ha robbantani akar valaki ez nem baj) A vicces az, hogy szinte a 20. szazad elejenek a technikajaval meg lehet csinalni, csak egyelore iranyithatatlan a folyamat.

    "de eredetileg az emberekbe épített chipek tönretételéről volt szó, nem pedig a hatósugárban található összes elektronika elpusztításáról."

    Igazabol en a nagy piros OFF gomb hasznalatarol irtam.

    A tudos akinek a munkajat szerintem erdemes lenne folytatni:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_W._Bussard

    "A bíróságra gondoltam, mégpedig kizárólag köztörvényes bűncselekmények elkövetői esetében."

    Tehat csak a politikai aktivistakrol lenne szo elso korben. A bunozoket nem igazan szoktak elkapni, csak a tuntetoket. Egy bunozo nallunk altalaban csak ket esetben kerul bortonbe: a) feladja magat b) elfogjak kulfoldon.