\'Dead
  • Föcsök
    #973
    Figyelj szerintem hagyd a dlc-ket. Én váltottam USA accountról magyarra, és azt hiszem egy évig nem lehet változtatni utána. Vettem Microsoft pontokat a dlc-hez, megvettem mindet, letöltöttem, installáltam, de nem látom őket. Pedig én is ezért vettem meg a játékot. Szerintem vagy azért nem látom mert magyar a profil, vagy azért mert a számlázási infonál még az amerikai adat megvan, pedig az kamu, és hiába csináltam magyart nem nagyon fogadja el, vagy azért mert korábban lewarezoltam, és érzi, hogy valami nem kóser.:D Mindegy el is ment a kedvem a játéktól. Szarni bele, a Dirt3-at is lewarezoltam, aztán megtetszett, megvettem digitálisan, és ahhoz meg az összes dlct megvettem szinte, és mind jó. Ennyit a Capcomról meg a Dead Rising 2-ről, hátha majd az Off the record Frank West-tel októberben már jobb lesz, meg olcsó is alapból itthon is ilyen 7000 lesz, külföldön meg még olcsóbb, és ha lesznek hozzá dlc-k azok már talán jók lesznek, csak nekem Frank nem tetszik annyira mint Chuck.:D