992
\'Dead
  • fenybenjaro001
    #992
    Üdv!

    Mi van akkor ah nem fogadja el a win live kódot a játék most? Régen játszottam abba hagytam most neki akarok esni és nem fogadja el a kódot.:( Nélküle meg nem tudok menteni.
  • Fpocok
    #991
    [hatalmas]Hogy a faszba lehet ezt koopban tolni? Eredeti játék és nem tudunk egymással csatlakozni, hogy kell?
  • Fpocok
    #990
    Nekem olyan kéne, ami csak lelassítja kicsit... de SEHOL sem találom
  • Szabi #989
    én olyannal játszok amivel plusz/minusz lehet hozáadni időt :D
  • Fpocok
    #988
    Valaki tudja honnan tudom leszedni a dead rising time scale trainer modot? Csak mert fórumon a link már nem él. Enélkül szart sem ér... valaki?
  • Fpocok
    #987
    Na... mondtam!
  • Szabi #986
    és tényleg ez a kis picurka kellet, videókon bezzeg brutálnagyot visznek :D
  • Fpocok
    #985
    Pedig kell lennie. Úgy emlékszem, hogy egy állványon van egy keret előtt.
  • Szabi #984
    csak ezt találtam a műteremben :D
  • Fpocok
    #983
    Már régen volt, de én neki valami picike palántát vittem, nem egy ilyen bazi nagyot :D Akkor nekem nem volt gondom vele.
  • Szabi #982
    itt mi a fenét kéne csinálni ? o.0

    már néztem végigjátszás videókat is, de ott simán elfogadja.. :S
  • Szabi #981
  • Szabi #980

  • Szabi #979
    hali, megvettem ma akciósan Steam-en, de nincs hangja a játéknak o.0
  • ApPa123
    #978
    Van magyarítás a játékhoz?
  • Panzeradler #977
    Haliho, tört játékkal a megvételen kívül, milyen megoldás van coopozásra? Előre is köszöntem.
  • Föcsök
    #976
    Valaki tudna segíteni? Megvettem az Off the recordot, de nem tudok menteni. Azt írja, hogy save file corrupted.

    Állítólag Steam-en van rá megoldás, hogy a Library-Links-CD key-nél be kell írni a kulcsot, és jó lesz. Én viszont Games for Windows Live marketplace-en vettem. Megpróbáltam a Steam-en add game-mel hozzáadni, de nekem így nem volt Links fül, ellenben a steam-es játékaimnál ugye van.
    Valaki tud valami megoldást, a külföldi fórumokon folyamatosan ezt a steam-est látom csak, de most aki nem onnan vette mit csináljon?
  • Haulin
    #975
    Rakd újra a rendszert vagy vedd kisebbre a grafikát.
  • tgary
    #974
    Sziasztok!Az a problémám,hogy felraktam a játékot,ment is simán,majdnem max grafikán,de néha ha több zombi is van körülöttem és elkezdem öldösni őket és fröcsög a vér a játék hihetetlenül beakad,volt,hogy 1-2 másodpercig állóképet néztem.Másnak is van ilyen problémája?Vagy csak egyszerűen ilyen nagy a gépigénye?Válaszotokat előre is köszönöm.
    A gépem:Dual core e2220 2.4
    2 gb ram
    Hd4770 512 Ddr5
  • Föcsök
    #973
    Figyelj szerintem hagyd a dlc-ket. Én váltottam USA accountról magyarra, és azt hiszem egy évig nem lehet változtatni utána. Vettem Microsoft pontokat a dlc-hez, megvettem mindet, letöltöttem, installáltam, de nem látom őket. Pedig én is ezért vettem meg a játékot. Szerintem vagy azért nem látom mert magyar a profil, vagy azért mert a számlázási infonál még az amerikai adat megvan, pedig az kamu, és hiába csináltam magyart nem nagyon fogadja el, vagy azért mert korábban lewarezoltam, és érzi, hogy valami nem kóser.:D Mindegy el is ment a kedvem a játéktól. Szarni bele, a Dirt3-at is lewarezoltam, aztán megtetszett, megvettem digitálisan, és ahhoz meg az összes dlct megvettem szinte, és mind jó. Ennyit a Capcomról meg a Dead Rising 2-ről, hátha majd az Off the record Frank West-tel októberben már jobb lesz, meg olcsó is alapból itthon is ilyen 7000 lesz, külföldön meg még olcsóbb, és ha lesznek hozzá dlc-k azok már talán jók lesznek, csak nekem Frank nem tetszik annyira mint Chuck.:D
  • DarkSl4yer
    #972
    Üdv!

    Mivel nem találtam sehol megoldást a problémámra, leírom ide hátha tud vki segiteni...

    Naszóval a legutolsó update óta a játék iszonyatosan szarul fut.Épphogy megvan a 17 fps szval játszhatatlan.A grafikát hiába állitgatom minimumon is ugyanannyit produkál mint csutkára felhuzva.De az az érdekes ,h ha kilogolok abbol a fos live-ból akkor full grafon megvan a 120 fps is ha bejelentkezek megint 17fps és szar...
    Másnak is jelentkezett ez a probléma? Ha valaki tud rá megoldást azt nagyon megköszöném mert már szétbasz az ideg ettől a fostól
  • NiGhTM4R3
    #971
    Na megnéztem youtube-on a végigjátszást, a menhelyen kellett volna lennie egy videónak ahogy a négert lefektetem a gyengélkedőben.. na nekem ilyen nem volt, most mi a francot csináljak?
  • NiGhTM4R3
    #970
    Helló!
    Van egy olyan problémám, hogy elakadtam az 5-2es Case-ben. Ugyanis az 5-1ben elintéztem a négert a tetőn (majdnem rázuhant a repülőgép) és utána kis párbeszéd után azt mondta a hősöm, hogy térjünk vissza a menhelyre. Itt mentettem, és az 5-2es küldetés visszavisz a tetőre, ahol persze semmi sincs már.

    Na most hogyan menjek tovább a történetben? vagy mi a probléma?
  • Rc panzer
    #969
    na, be tudtam jelentkezni. Csak letölteni nem tudok. ami a dlc mögött van számmal az az hogy mennyibe kerül? Mert pl volt ott free ben is de azt sem tudtam leszedni.
  • Rc panzer
    #968
    Hogy lehet beállítani a windows livet hogy játszani tudjak vele?
    Kiadta a menüt csak nem tudom milyen beállítás kell hoyg lehessen használni is.
    Azt a menüt amit a home lehet előszedni.
  • Rc panzer
    #967
    Nálam nem megy semmi, mindenre azt a beállítás szöveget írja ki.
    De pont a dlc miatt vettem meg elsősorban.
  • sparrow35
    #966
    liveon játszani tudsz, csak a vásárlásnál (DLC) lehetnek gondok
  • Rc panzer
    #965
    van magyar kapcsolata a capcom-nak?Írni e mailt vagy valami....én nem találtam semmit.
  • Rc panzer
    #964
    Akkor ezt nyaltam így? Semmi live, meg letöltés stb? :(
  • sparrow35
    #963
    Utólag nem tudod a régiót változtatni sajnos.
  • Rc panzer
    #962
    De hol lehet beállítania live profilt? Első telepítésnél úgy emlékszem mindjárt elején volt, de hogy újraraktam most nem volt ilyen.
  • Rc panzer
    #961
    Köszi.

    De nem jött a motoros. :( Akkor ez egy hiba. előröl kell kezdeni így. Meg lehet utólag változtatni a live beállítást? Mert magyart adtam meg.:(
  • sparrow35
    #960
    Motorossal kell megküzdeni, ő töri ki a rácsot ha jól emlékszem.
  • sparrow35
    #959
    Az nem baj, bárhol megveheted, csak a live profilnál ne magyarországot adj meg hanem angliát mert a magyar live le van maradva sok tekintetben...
  • Rc panzer
    #958
    Hát nálam kiakadt. Többszöri betöltés után is azt csinálja mikor lemegyek az undergrundba, hogy először találkozzak Tk vel hogy rácsok lent vannak és semmit lehetőség hogy bejuss.
  • Rc panzer
    #957
    Lehet az a baj hogy Magyarországon vettem a játékot meg?
  • Rc panzer
    #956
    Helló!

    Hogy lehet ezt oldalt elérni? tudsz nekem pár linket? Neked sikerült letölteni a dlc-ket?
    Köszi!

    Üdv!
  • Rc panzer
    #955
    Honnan lehet letölteni hozzá cuccokat?
  • Rc panzer
    #954
    Most jött meg a lemez és nem tudom gondolom ez az írás valamiféle aktivizáiós írás:

    You must be signed into a LIVE enabled gamer profile to acces the online....

    Szóval mit kéne ilyenkor tenni?
  • Rc panzer
    #953
    Köszi. :) Időközben a choppert megtaláltam már.