Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • frango
    #848
    Ha még tavaly megjelenik EU-ban akkor én is befizetnék rá, de így inkább GW2. Koreain toltam 1 hónapot. Elején még nagyon tetszett, de a vége felé már nem annyira. Rohadt monotonok a questek és tök kihaltak a területek(a városok is).A zenék viszont nagyon tetszenek.

    Nekem a warrior volt e legkevésbé játszható. Kb. úgy éreztem magam, amikor warriorral játszottam, mintha egy wireless egérrel lőnék cs-ben. A zerker kegyetlen jó. Ruhák, fegyverek baromi jól néznek ki és tud csapatni nagyon. Archer is nagyon jó szerintem(FPS fíling).A legjobb a Lancer. Jó, lehet elfogult vagyok, mert általában tankozok,de az Aman Lancer, akkor is kegyetlen.