• mephisto11
    #19
    Na áljon meg a menet!Olyanok osztanak itt akiknek többsége nem is játszott a conannal!A szardobálás mehet a végtelenségig hogy conan vs wow...de semmi értelme!Nagyon sok hozzászólással nem értek egyet a cikkel pedig végképp nem!!!Aki hitelesen tud nyilatkozni ebben a témában az pl.én vagyok mivel 2008 május ota (kiadás) játszom folyamatosan vele!napi szinten!!!A játékban Bulywif néven futok!Ami itt folyik az valótlan lehuzás!!!Egyáltalán ki találta ki hogy bezárják a szervereket?Akkorákat röhögtem a leirt dolgokon hogy megfájdult a hasam!annak idején sokan a gemnerf miatt mentek el pl. ez egy hüjeség!nem ez a fő irányvonal a játékban!Azon meg egyenesen padlót fogtam hogy nincsen insta IvI 20 fölött...Végülis mi csak fél éve rohangálunk céltalanul 80as szinten...ez vicc!Csak kiröhögtetitek magatok azok elött akik játszanak mai napig!De félreértés ne essék én senkit nem akarok meggyőzni!De valótlan zagyvaságokat bárki tud irni ahhoz csak némi fantázia kell...PL. a wow valójában egy galactik mmo game amiben csupa ürlény külsejü karakter futkozik!Ilyen és ehhez hasonló dolgokról én is tudnák cikkeket irni...
    kiemelek pár emberkét akinek nagyon nem teszett a hsz-e
    komolytalannal kezdeném ő volt az első:A nevedből adódóan a hsz-ed is komolytalan!Lehet hogy vettek ferrarit a fancomosok de én azt leszarom...nekem az a lényeg hogy a játék számomra 100% élményt nyujt mind grafikára mind játszhatóságra!Valószinünek tartom hogy te se játszottál vele 1 órát sem csak fórumozol meg hozzászólsz mert az egyik haverom mesélte hogy az aoc...:-)
    Anarchoid:Az lehet hogy a wow árnyékában él az aoc de nem halt meg és nem is fog mert van elég player hogy tovább müködjön!
    tomcsa4:Ezt a dolgot tegyük tisztába!Esetleg aki az első max.2-3 hónapban kipróbálta a játékot az most ne szóljon mert fingja sincsen arról hogy most hogy áll a game a kezdetek óta!Ezeknek a playereknek üzenem hogy ki lett javitva minden és tökéletesen játszható a játék!!!Plusz egy valag ujdonság került bele amiről fogalmatok sincsen!És még kerülni is fog folyamatosan...és ezek után leirod a véleményed most az akkori dolgokról?Amikor kijött a wowotok a legelején,nem volt benn bug?nem kerültek bele azóta patchek????miről beszélünk?Több mint fél év telt el és számtalan javitás jött ki azóta!Meg hogy aranyárba került???micsoda?neked 12 ezer forint aranyár?akkor javaslom a jó magyar warez oldalakat!az olcsóbb!
    Harkat 89 és Celebron:Akkora marhaság amit irtatok hogy egyből lejön hogy nem ismeritek és nem játszottatok soha a játékkal!

    Üdv.Gery
    ui:Remélem nem lesz soha free play senkinek!Sőt még peticiót is irok a fancomnak hogy ne legyen!:-)Ilyen playerek nem kellenek ebbe a játékba...