12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6202
    Az erőszak valóban nem oldhat meg dolgokat, viszont a körülmények olyanok is lehetnek amelyek elvárják és igénylik az erőszakos rendreutasítást-- mint ahogy több munkahelyi vezetővel szemben kénytelen voltam mert aljas módon a kérésem akkor teljesítették volna ha a testemmel- fizetek érte- ezért és most figyelj!!!---!!! egy tucat munkahelyet kellett otthagynom, mert jól helybe hagytam az ilyen szemeteket utána kiléptem. De volt olyan esetem is utoljára, többé nem-- hogy már férjnél voltam és megszületett a második gyermekem, de otthonunk amit kiharcoltam kiderült hogy frissen meszelt vályog viskó volt ami eredetileg szigetelés nélküli vályogfalból, ló istállónak készült és a hátsó fala a szomszéd vályog kerítése volt ráadásul-- ezt a mennyezetig vizes penészes odút kaptam több éves lakás igénylésemre. S hiába panaszkodtam hogy a gyerekeim túl sokat köhögnek. Ez után bementem a Párt bizottságra ahol a portás vigyázott addig a gyerekeimre és felküldött az emeletre hogy ott találom a párttitkárt-- Benyitottam egy terembe és kiderült megyei pártgyűlés volt mindenki hátra fordulva engem nézett- igy úgy döntöttem, hogy ettől a több mint 100 embertől kérek segítséget és előre menet ahol a tribünön a vezetők ültek odáig mentem és közben elmondtam a problémánkat és segítségüket kértem hogy vagy egy egészséges kicsi lakát vagy legalább bankkölcsönre utaljanak ki a családomnak lakást.--A tribünről lejött hozzám egy férfi rám üvöltött hogy "Takarodjon ki maga senkiházi" és arcul ütött--- Én pedig felforrtam és ököllel kétszer vagy háromszor arcába vágtam majd hatalmas erővel a tökébe rúgtam- hogy a földön kötött ki nyüszítve mint egy állat.-- Fiatal rendőrök akik ott voltak a helyiségbe oda szaladtak a pasast felemelték és kivitték a helységből, kettő pedig hozzám jött és lebilincseltek közben az egyik a fülembe súgta-- Tudja kit bántalmazott? - Aki engem bántott ok nélkül- válaszoltam-- Ő pedig súgta: A városi rendőrkapitányt ütötte és rúgta meg.-- Majd levittek a portáig ahol a két gyerekem várt a babakocsival- majd egy férfi jött le a lépcsőn valamit mondott a rendőröknek és ezután levették a bilincset a kezemről-- ---Egy hét múlva egy szép egészséges kicsi lakást kaptunk egy bérházban.-- az erőszakra erőszakkal kell reagálni ha más mód nincs, de az aljasságot és az ok-nélküli gazemberséget senkinek nem szabad eltűrni.