12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6199
    Tudod én se akartam elhinni sokáig-- de aztán eszembe jutott hogy próbákat csinálok mások segítségével-- Így ha valakinek nagyon fájt valamije akkor megbeszéltem vele hogy próbáljuk ki gondolatban leszek nála és gondolattal fogom gyógyítani S megkértem hogy mindenre figyeljen hogy mit érzékel érzékeli-e ha gondolattal hozzáérek.-- Több kísérletet is végeztem de kettő személlyel végzett kísérlet volt a megbízható, mert nem befolyásolta az utólagos elmondásukat a fantáziájuk vagy képzelődésük. Az egyik egy asszony volt akinek nagyon fájta válla felmentünk a lakására és kiválasztottunk egy fotelt amibe leül majd a megbeszélt időben amikor én gondolatban a vállát fogom gyógyítani.-- Elhagytam a testemet és ott voltam a lakásában, de a fotel üres volt nem ült benne aztán elindultam kifelé a lakásból közben meghallottam hogy a konyhában a férjével éppen rólam nevetgélnek, hogy biztos gyógyítom a fotel karfáját---tehát ez igazolta azt hogy kilépek a testemből. A másik eset kicsit szerencsétlenre sikerült, de az is egyértelműen igazolta hogy kilépek egy idős bácsinak nagyon fájt a feje állandóan a nyakcsigolyái miatt- én megbeszéltem vele hogy a konyha közepére helyezett hokedlira ülve várjon rám ekkor" és gondolatban gyógyítom a csigolyák okozta fájdalmát. A kisöreg ott ült pontosan a hokedlin és várt én pedig ha már ott voltam a lelkem kézrajzolatával, a nyakcsigolyáit kezdtem volna kicsit feljebb húzni fellazítani, mert azok nyomták a nyaki ereket---- de ezt a fajta gyógyítást előtte még senkin nem végeztem a klinikán-- és amikor a kisöregen elkezdtem a kisöreg felugrott rémülten kiabált fogta a nyakát- hogy JAJ megfolyt!! kiabálta.--- Szóval akkor is ott voltam lélekként valahogy arra nem gondoltam ha a csigolyákat megfogom" és finoman lazítom felfelé, akkor a nyakba gégébe is behatolók és erőt fejthetek ki.-- azt érezhette a kisöreg és érezte fuldoklásnak.-- lélek fazonként valóban veszélyes volt másokat gyógyítani, mert mindenen áthatol és erőt is kifejthet-- valahol keleti népeknél egy vadállat férfit a lelkem meg is ölt úgy csapott le reá a végig a testén-- kilépéskor látta és hallotta meg a lelkem hogy gyermek könyörög és borzalmasan sir- ott termettünk és kicsi sovány gyerekeket dolgoztattak egy gyermeket pedig egy férfi ököllel vert és belerúgott a testébe is a 6--8 éves gyermekbe a lelkem feldühödött és lesújtott arra az állatra összeesett arrébb vonszolta magát majd kinyúlt érdekes módon a lelkem fénye világos aranysárga színű volt mindig de csak sötétben láttam-- viszont akkor furcsán lilás fényt láttam az ütésem irányába villanni bele végig a szemétláda testén.