12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6189
    Maki 85- azt hittem jobban odafigyelsz arra amit olvasol? Mivel én olyasmit nem írtam a Föld közepéről, hogy ott NINCS SEMMI-- ellenkezőleg azt írtam hogy egyszéles üres sötét tér van a MAG körül a Tér legalább 2500 km széles. egyedül azt hangsúlyoztam ki hogy a Térben nincs se gravitáció se IDŐ, se hő- és maga a MAG se forró mint ahogy a geofizikusok állítják. azt hangsúlyoztam ki leginkább hogy a Földünk egy kihűlt bolygó volt amely az idő kezdete óta, belülről kifelé haladva bomlott fel fokozatosan és felbomlás keltette hatalmas erő kifelé nyomta a felbomlott izzó láva tömeget valamint a szilárd kérget-- vagy is a Földünk kisebb volt valamikor kb.3000 km sugarú tömeggel lett nagyobb amennyi a MAG+az üres-Tér együtt. Ez idő szerint a bolygónk már megkezdte a haldoklását mert az óceánok egyes részein már nagyon keskeny a kéreg-- ez okozza a globális felmelegedést.-- a többi amit ezzel kapcsolatban állítanak csak duma.-- Nem kellene elgondolkodni azon hogy vajon miért?-- egyre több gazdagabb állam próbálja megoldani az űrutazást legalább a Holdra átlógni vagy épp ostoba módon a Marsra-- azért ostobaság, mert már az odavezető úton meghalhatnak a Marson pedig mindenképp--- ezt annak idején meg is írtam a NASA -nak--- hogy azóta rájöttek arra hogy igazam van és megoldották az űrhajó erre vonatkozó hiányosságát vagy nem hitték el nekem hiszen csak egy ismeretlen senki vagyok-- Ha nem hitték el akkor ráfáznak!! MAKI_TE MAKI 85 nem itt kellett volna reklámozni hanem nyugodtan nyithattál volna belőle egy oldalt.-- Mivel nekem már nincs hozzá türelmem, se időm.