12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6182
    Kedveseim tévedtek a facéron is jelen vagyok kettő oldalam van az egyik régebbi viktória cziháki ott a profil, a drága férjemmel vagyok lefényképezve az utolsó együtt töltött szülinapkor. De eddig nem volt szívem lecserélni a fotót-- a mostani oldalam czihaki viktoria. Ami pedig az írásaimban használt fogalmakat illeti, az csupán azért van, mert ezek ismertek inkább-- DE nem vagyok vallásos-- még akkor se ha tudom létezik teremtő csak én más fogalommal fejezném ki és ez igaz az emberi lélekre is-- mind kettő Energia.-- Ami pedig az univerzumot illeti azt a Földünk kutatása és tapasztaltakkal szerzett fizikai törvényszerűségek alapján gondoltam, logikailag következtetve az univerzumra vagy épp egy másik bolygóra amelyen szintén létezhet élet és OKKAL.--- azért mert idős vagyok, azért még nem mindent felejtettem el- én 2 év alatt szereztem meg az érettségimet és könyvelőként dolgoztam-- de mivel furcsa képességeim is voltak amelyek olykor idegesítő is volt- így hogy rájöttek mit élek át és mi által ezért 29 évesen klinikára mentem dolgozni ismét tanultam és általános és intenzív nővér végzettséget szereztem-- és nagyon súlyos betegekkel foglalkoztam és azokat érzékeltem"" a képességemmel- komában fekvőkkel és béna betegekkel foglalkoztam és az ő testükbe éreztem bele és érzékeltem a problémák okát is. Egyedül a rákos betegekkel nem foglalkozhattam, mert felerősítettem a rákos sejteket a sugárzásommal" és nagy fájdalmat idéztem elő az ilyen betegnél- így őket kerültem Szóval bármit olvastok tőlem azt én írtam és nem fantazmagória hanem vagy megtapasztalás vagy továbbgondolás.