12149940121232355297.jpg
  • hiper fizikus
    #6144
    Szia
    A rúgó is, az urán is energiát tartalmaz de mégsem gondoljuk, hogy élnek; illetve van olyan átvitt értelmezés, ami az aktív dolgokra azt mondja, hogy él:. pl. egy repedés él, mert tovább repedhet; egy hézag él, mert lötyög; egy divat él, mert követői akadnak; ...stb.
    "Nevezhető az egyik a test-léleknek a másik a szellemi- léleknek."
    Nem nevezhető léleknek, ugyanis Te itt a szabályozotság helyet mondasz lelket .
    "A test-lélek irányítja és érzékeli a test és az agy működését, illetve biztosítja az izomzat erejét is."
    Ez csupa pontatlanság: Nem a lélek érzékel, hanem az érzékszevek, a lélek észlel; az agy működése nem érzékelve van, hanem használhatjuk a tudatos tapasztalatot, ugyanis nincs olyan érzkszerv, ami az agyat érzékeli; az izmok erejét pedig nem a lélek vagy az agy biztosítja, hanem az izomsejtek, az előbiek csak a mozgatásukért felelősek . Nem csak neked az a bajod, hogy pontatlan vagy, hanem a többi jóhiszemű tévejgőknek is .
    "és sugároz ki a környezete felé"
    Mit sugároz ki ? - hangullámokat, hősugárzást, mit is .
    "De arra is képes hogy önmagából kisugározzon kisebb hullámokat elküldve messzebbre ahol érzékel és hall is majd visszatér és tudatosítja az ÉN-nel. ezt nevezik megérzésnek-- "
    Ez egyszerűen hülyeség: három fajta megérzés van: empátia, elmeteória és predikció .
    "Az ÉN-t tulajdonképpen a test-lélek és a szellemi lélek együtt "
    Itt kevered az ént és az egyént . Az egyén = test és lélek .
    "A biológiai idő ..."
    Itt kevered a biológiai időt és az életkort: A biológiai idő azt jelenti, hogy a biológiai fejlődés hol tart épen . Az életkor azt jelenti, hogy miyen idős valaki . Ez pedig gyakorlatilag csak a DNS-től függ .
    "... intenzív nővérként komában fekvő betegekkel foglalkoztam és az Ő testben áramló lélek energiájukat érzékeltem ..."
    Ez marhaság: csak az éledő reflexekkel együttéreztél .
    "... képességeimet akartam megérteni, mivel anélkül nagyon idegesítőek voltak ..."
    Itt a paranormalitást és a finompszichológiát kevered össze .
    "Ez csodálatos de ugyan akkor félelmetes képesség volt számomra mind addig amig meg nem értettem miképp juthattam a világunk másik felébe vagy épp amitől pl. frászt kaptam föld alá egy koporsó belsejébe. Mert az hogy mivel vagyok ott bárhol sokáig abból semmit nem láttam -nem emlékeztem önmagamra"
    Ez skizofrénia, egy kicsit magas a dopamin szinted, olyan tabletákat kellene szedned, ami csökenti a dopamin szintedet .
    Bocsánat, de a többihez nincs már türelmem ...