12149940121232355297.jpg
  • czihaki
    #6131
    Szia! Rég jártam itt. Sajátos megtapasztalásaim és az amit tanultam valamikor az univerzumról ezekkel arra a következtetésre jutottam, hogy akár a mi galaxisunkban akár az univerzumban még több ezer létező galaxisunkban biztosra veszem, hogy nagyon sok aktívvá" élővé" vált bolygó létezik még és nagyon sok eljuthatott abba az érési fizikai állapotban amikor a saját 2 LÉLEK ENERGIÁJUK a felszínt érintve megteremtik rajta a Tér-feszültséget= IDŐT majd egymást keresztező mozgásukkal felbontják az anyagot és abból spontán életet alkotnak, mint kezdetleges, fizikai- vegyi-folyamatként.-- Így keletkezett az IDŐ kezdetén a Földünkön is spontán akaratlanul az első primitív sejtes élet. DE az energiák minden tapasztalatot megőriznek és idővel Tudatos energiákká válnak-- S tulajdonképpen amit az emberi faj csak sejtett az igaz- Így keletkeztek a Tudatos Teremtők-- az egyik a Szellemi Istennek nevezett - ez találó- a másikat az ember nem sejti pedig létező mint a Teremtő ERŐ energiája-- az egyik felbontotta az anyagot a másik alkotta tömörítette az új sejtes anyagot és átszőttek alkotás közben önmaguk erejével belesugárzott két lélek energia szálrendszerrel-- Így lett az élet itt a Földünkön S meggyőződésem, hogy minden aktívvá lett bolygónak keletkezik Teremtő ereje és ez által élet is persze csak olyan biológiai anyagból amilyen elemeket tartalmaz az a bolygó.-- Tehát nem biztos hogy az élet minősége azonos minden élővé lett bolygón az univerzumban-- hiszen még az itteni életek is különböznek amig az ember megfulladna a CO.- ban addig a növények vígan élnek benne hiszen kivonja magának belőle a szenet- és kilélegzi az Oxigént-- tehát ilyen értelemben eltérhetnek az életek egymástól a bolygók között is Egy baj van, hogy a távolság a Csillagok között sok- sok fényév is van.