12149940121232355297.jpg
  • Zephyr Retiring
    #6113
    Igen látom azt is...

    Kérdeztél nyilvánosan valakitől valamit (tehát nem privátban, így bárki elolvashatja) amire én szintén nyilvánosan feltettem egy egyszerű kérdést. És ezen besértődtél...
    Beleszólni bárki bármikor beletud bármibe itt. Ha nem privátba teszed fel a kérdést.
    Egyébként puszta véletlen, hogy pont én tettem fel azt a kérdést. Csak azért történt, mert látom még ennyi idő után sem értetted meg a fórumozás lényegét: ami a véleménycsere.

    Nem tudományos tényfeltáró információs website!
    Hanem személyes véleményeket (ebbe a fantázia is belefér!) gondolatokat kicserélő fórum.
    Igen, elolvastam a feleslegesen feltett kérdésed, gondoltam felteszek helyette egy helyeset.
    Ami ide illik. Ugyanis mégegyszer jelzem: ez egy fórum.
    (Bár ha 1000-szer jelzem, talán akkor sem fog leesni.)

    Minden további nélkül kifejtheted bármikor, hogy erről vagy arról mi is jelenleg a tudományos tényállás.
    Ha ez a szíved vágya. Aztán jöhetne a saját véleményed (ami nem fog) amit pedig követhet

    minden további magyarázat nélkül

    bárki más véleménye. Például az antigravitációs hajtóműről mint esetleges jövőbeni felfedezésről.
    Ismétlem: EZ a fórumozás lényege. Nem pedig az, hogy mindenkit lehülyézel, leminősítesz, degradálsz a saját véleménye miatt, amit JOGOSAN itt próbált megosztani másokkal.