12149940121232355297.jpg
  • Zephyr Retiring
    #6097
    Ez így már nagyon spoileres...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lesz még legközelebb rá lehetőséged, a dolgok ilyetén menetét, ennyire nyíltan inkább ne fejtsd ki. Biztos vagyok benne, hogy felfigyeltek már rá is (és rád is) a modik, csak még nem léptek. De előbb-utóbb az is bekövetkezik majd. Tudom, nem egyszerű mások gondolatmenetét követni, talán nem is lehetséges, de neked is meg kell értened, ez egy fórum. Vannak bizonyos írott és íratlan szabályok, amit nem árt betartani. Első és legfontosabb: a jómodor. Nem kell mindenkit szeretni. De gyűlölni sem. Elolvasod amit ír, próbálod megemészteni, esetleg elmondani, mit vél rosszul szerinted, majd ha ez az út nem működik, ideje átnézni rajta. Levegőnek nézni. Esetleg el sem olvasni egyetlen hozzászólását sem. Ez sokszor segít. Tapasztalatból mondom...

    Sajnos sokan itt eresztik ki a gőzt, de meg kell érteni, hogy ez hosszútávon senkinek sem jó. Annak se aki írja, s annak se aki olvassa. Végül kénytelenek lesznek a modik is közbelépni ha a helyzet kezelhetetlenné válik. Persze sosem a helyzet a hibás, hanem csak mi magunk, mert elveszítjük az önkontrollt. Ez történt most veled is. Észre sem veszed, s lassan teljesen átalakulsz magad is. Ne idegeskedj mások véleménye miatt. Meggyőzni meg végképp felesleges bárkit is az igazadról. Vagy megértik, vagy nem. De mindenképp nyugodj le, szedd össze magad, s ha a témához ennyire mellékvágányra került magasröptű eszméket szeretnél legközelebb közölni, azt vagy ne tedd, vagy mindenképp spoiler alatt tedd, mint én most. Erre lett kitalálva a spoiler.