12149940121232355297.jpg
  • dronkZero
    #341
    Ne viccelj már, eddig mit csináltam?

    (Elméletnek még távolról sem lehet nevezni, maximum hipotézisnek, feltevésnek)

    De akkor még egyszer.

    Vegyük a #292-es második képét.
    Ti mit állítotok(mert ez sem tiszta)?
    Hogy idejöttek az ufókok, és felhúztak nekünk egy kőfalat? Hogy megmutatták, hogy kell?(Akkor mégiscsak emberek csinálták!) Vagy mi?
    Ha ufók, miért csak kőépületek maradtak utánuk?

    Piramis
    Miért különböznek totálisan egymástól a különböző piramisok, ha ugyanúgy ufóleszállópályák? Az egyiptomi hegyes, sík lapokból van, és lent van a bejárat, alig némi belső térrel, ezzel szemben a maja piramis lépcsős, fent van a bejárat, templom van benne, meg egy mély függőleges akna.

    Meg úgy az egész... Minek jöttek ide? Kőizéket farigcsálni? E.T. néprajzi csoport?
    Uralkodni? Akkor miért unták meg a teljhatalmat?
    Tanítani? Akkor miért csak követ faragni tanítottak? Meg hülye ábrákat festeni?

    "Egyébként meg nem ismerhetjük egy idegen civilizáció viselkedését, kultúráját, stb..."

    Na ez kétélű fegyver... Mert én ugyanezt mondom a számotokra hihetetlen alkotásokra, meg az ábrázolt "ufókra". Nem ismered a 2-3-4ezer évvel ezelőtt élt ember gondolkodásmódját, mindennapjait, és főleg a technikai tudását és szakértelmét.
    Én semmi természetfelettit nem látok a kőműves és anyagmozgatási munkákban. Ez szerintem a tipikus parasztvakítás "aztaaaaaa, nézdmekkoraaaaaa! bazmeeeeg, hogy rakták ezt odaaaaaa?" Aztán itt meg is áll a tudomány meg a józan ész, nem ám emelő, meg állati erő, meg technika,, esetleg kitaláljuk, hogy is volt. Neeem, inkább Istenke tette oda saját kezűleg, meg az ufók.

    Na persze.