12149940121232355297.jpg
  • Pares
    #324
    Az a jobbra lévő lény teljesen biztos, hogy nem ember, mivel a másik oldalon jól ábrázolták az emberi testet.

    "Nekem ezzel az egész UFO dologgal egyetlen bajom van. Ha akkor mindennaposak voltak és állandó jelleggel itt lebzseltek - lásd a sumerok - akkor ma mi a fenéért titkolódznak?? Ne mondjátok nekem, hogy mert az USA kormánya eltitkolja! Miért nem száll le teszem azt egy UFO a kapitólium előtt és mondja hello itt vagyunk már úgy 10000 éve egy darabig segítettünk titeket a fejlődésben genetikailag kísérleteztünk veletek mint a labor patkányokkal néhány földi nőt jól megdugtunk aztán bújócskáztunk egy kicsit de meguntuk és most ismét itt vagyunk."

    1. Nem hiszem, hogy 10000 éve itt lebzselnek. Ha tényleg alienekről beszélünk, akkor max. pár megfigyelő maradt itt, mig a többiek hazautaztak, ami lehet több ezer évig is eltart.
    2. Ez a több ezer éves utazás számunkra lehetetlen, de lehet, hogy nekik pl.: az 500 év a normális élettartam.
    3. A mai ufoészlelések fele hamis, a másikfelének háromnegyede félreértelmezett, a maradék tisztázatlan.
    4. A média hülyeségként kezeli az egészet. A TV-ben csak ilyen 70-éves piás öreg ...-okat látsz, akik a két karólefejelés között meglátták a szomszédasszonyt, oszt rámondta, hogy ott egy ufó. Pfujjj