Legrosszabb játék és miért?
  • Darukezelő
    #60
    Ez tényleg ízlés kérdése, hogy mi a legrosszabb. Lehet nem feltétlen az a legrosszabb, amit egy szinte noname csapat hozott össze, mert ugye az nem csattan akkorát a szar játékok kategóriában. Viszont amikor egy híres, neves cég hoz össze szart, na az már nagyobb ciki szerintem. Például az NFS, és FIFA sorozat az EA-tól. Nincs rosszabb szerintem a rókabőrnél, amikor már az előző epizód is rókabőr volt, pláne nem aratott osztatlan sikert, és akkor megkapod még egyszer ugyanazt, esetleg még szarabb kivitelben. Például az NFS Undercover. Nagyon nagyon sok helyen lehúzták, hogy hát mi ez. Vagy nem nevezném túl jó játéknak a GTA IV-et sem, a silány minőségű portolással. a Játék mint játék jó lenne, ha nem cseszték volna el az egyik alap pillérét a dolognak, az optimalizálást. Hiába lenne egy marha jó játék, ha nincs meg hozzá az, ami szolgáltatni tudná a marha jó játék címhez vezető utat. Aztán ott vannak a feljebb említett, nem túl neves csapatok által készített nem túl neves játékok, amik hiába ultra szarok, még sem terjednek el annyira szerintem, mint egy neves csapat által készített szar. Esetleg akkor, amikor pár online játék magazin nagyon unja magát, és akkor összeállítanak egy TopXY listát, az "Eddigi legszarabb játék" címen.

    schrank említette, hogy Battlefield über alles, hát nem tudom. Annak biztos, aki inkább online nyomul egy játékkal, mint singleben. A single része nagyon gyatra, gyökerek nagyon a kollégák. És valamiért ez más ilyen jellegű játékokkal is így van. Például a Star Wars Battlefront II. Egy marék hangya nagyobb segítség lenne, mint a kollégáim. Topognak össze-vissza a kezdőpontnál, majd valamikor elindulnak elfoglalni a következő "zászlót". Multiplayerben biztos nagyon jó, de aki single adta lehetőségeket keres, az hamar elpártol tőle szerintem. Pedig ha okosabb lenne az MI, akkor máris élvezhetőbb lenne a nem kimondottan single rész is.