93
Legrosszabb játék és miért?
  • Kulee
    #93
    NFS Undercover...

    AZ elején nagyon bejött, aztán szép lassan megutáltam, mára már undorodom tőle... Ott rohad a polcomon, kár volt megvenni
  • Dobronski
    #92
    World of Warcraft.
  • nan76
    #91
    sőt..szinte már a tökéletesség határait súrólja(gúnyolódik)....
  • mila69en
    #90
    annyira jó?:D
  • nan76
    #89
    Az új Terminátorjáték..bőőőááááhhh
  • AudiQuattro
    #88
    world of warcraft,Nídforspíd ándörkóvör
  • nan76
    #87
    igaz...de a témaindító én voltam(sajnos)
  • mila69en
    #86
    mivel nem a sajátba nyitottad, ez sosem volt a te topicod
  • nan76
    #85
    Haverom végignyomta,azt mondta jó game,főleg a vége.Volt pár játék aminek a vége az űberjóvol...(pl F.E.A.R.)..ezt nem tudom miért írtam de úgyis ez az én topicom úgyhogy....
  • Fasiszta
    #84
    Na jó igaz annyira nem rossz de azért a legjóbb se a játék.
  • EnZsolt
    #83
    FIFA 09, a már említett PES 08 mellett, itt is pofátlanul csal az M.I.

    Illetve egy durva bug vágta ki nálam a biztosítékot. Következő történt: támadtam, mellé lőttem, megnézem a visszajátszást, tényleg épphogy mellé, mondom affene. A kapusuk kirúgja a labdát, az én játékosaim (mindenki, még a kapus is), az alapvonalon kívűl áll, és elkezd rohanni a labda után. Az ellenfél persze a helyén. Mit ne mondjak nehéz volt üres kapuba berúgni, nulla védő mellett. Mindezt a bajnokság utolsó mérkőzésén a tét a 3. hely volt. Kicsit voltam ideges. Következő szezonban csak egy 35 méteres gólt sikerült volna rúgnom, ha nem megy át a felső kapufán a labda és lesz belőle kirúgás.
  • Fido4life
    #82
    hát rossznak nem nevezném, de én is másra számítottam.. A.I. borzalmas lett
  • Fasiszta
    #81
    A Fallout 3 egy igen rossz játék.
  • Fido4life
    #80
    Xboxon eddig: F.E.A.R., Two Worlds, Grand Theft Auto 4 Multiplayer

    amúgy meg nincs szar játék, csak nem mindegyik jön be mindenkinek..(ez ugyanígy van a csajoknál is)
  • n3whous3
    #79
    Úristen baz te ez alapján gondolod, hogy szar? ... Idióta, egy halom fasza játékot szoktak drága gamer vga-khoz meg alaplapokhoz rakni. Am meg egyik legfaszább game volt a maga idejében
  • RAMyMamy
    #78
    én csak felidegeltem rajta magam, amúgy 5-10 perces szórakozásnak elment...

    XIII sztem jó
  • tigeroo
    #77
    eh :/
    ez a logika baszod
  • bodesz
    #76
    az egy jó játék
    mai szemmel nem de anno az volt.még most is eljátszanék vele ha vki beültetne elé :D
  • RAMyMamy
    #75
    Super Mario.
  • Flammius
    #74
    A XIII se akármi, alaplapokhoz osztogatták ingyen...
  • Berselius
    #73
    A Q-Alien nevű szörnyűség (ami még a készítőinek honlapján sincs fent)
    Egyszerűen akkora baromság, hogy az már...

    jah, rosszpcjatekok és AVGN :)
  • csernok
    #72
    Mesterlövész cimü játék na az télleg kaka xD
  • Qwerty4
    #71
    Ez nagyon rossz játék!:Red Ocean.

    Eszméletlen priitív, baromira optimalizálatlan, nagyon nehéz, hangulattalan gagyi.Már csak az a mentsége, hogy mindössze pár tucat ember készítette, nem 1000. xD

    Ez szolgáltatta nekem az elmúlt két év legrosszabb játékélményét.
  • nan76
    #70
    az a legviccesebb,hogy ha felrúgnak (lesérül a játékosom )az nem baj mehet tovább.Én csak nekimegyek az ellennek egyből piroslap..pff..na jó nem mindig piros van amikor sárga:)
  • mila69en
    #69
    az PES betegség:D az összesben benne van, néha érdekesen vonzza a labdát az ellen mintha mágneses lenne:XD
  • Cat 02 #68
    True Crime sztem fasza volt ^^
  • tigeroo
    #67
    jaja az jóvolt:P vagy 4-5éve játszottam vele, de nekem bejött, volt olyan jó mint a tony hawk 2-3 anno :P
  • bodesz
    #66
    mármint a dave mirra bmx blabla
  • bodesz
    #65
    mindez pcn de konzolon sztem jó game volt
  • kifli
    #64
    na slr télleg ne bántsd mert az egy nagyon jó kis játék...
    igaz én nem versenyezni szerettem hanem a kocsit tuningolni meg tesztpályán baromkodni vele :) mondjuk amikor ezzel játszottam akkor még másként láttam de szerintem majd előveszem a hétvégén :)
  • nan76
    #63
    Jó ok...nekem nagyon nem jött be..izlések és..:)
  • Prézli
    #62
    Naaaa!

    Street Legalt nem bántjuk, egy az, hogy magyar, másik meg, hogy életem első jelentős autós játéka.
    Mai szemmel valóban elavult az átlagnak, de folyamatosan jönnek (régebben még intenzívebben) az új modok, kocsik, patchek amik teljesen kipofozzák.

    Amúgy azóta sem jött ki hasonló ennyire összetett tuningrendszerrel rendelkező játék, az autókat konkrétan vázig szét lehetett bontani, és a motort is külön kellett összerakni, akárcsak a felfüggesztést vagy kasztnit.

    Az irányítás valóban szörnyű volt, én sem értem hogy lehet, hogy kipörög a kerék, vagy esetleg megcsúszik az autó, sőt itt még ronccsá is lehetett törni... tiszta szűrrealitás, fúj!
  • nan76
    #61

    Dave Mirra:akkori szemmel is pocsék grafika,irányíthatatlan játékmenet


    Street Legal..szintén irányíthatatlan,szar grafika szintén,idegesítő hangok


    True Crime:ez csak szimplán nem tetszett


    ehez meg nem kell kommentár...
  • Darukezelő
    #60
    Ez tényleg ízlés kérdése, hogy mi a legrosszabb. Lehet nem feltétlen az a legrosszabb, amit egy szinte noname csapat hozott össze, mert ugye az nem csattan akkorát a szar játékok kategóriában. Viszont amikor egy híres, neves cég hoz össze szart, na az már nagyobb ciki szerintem. Például az NFS, és FIFA sorozat az EA-tól. Nincs rosszabb szerintem a rókabőrnél, amikor már az előző epizód is rókabőr volt, pláne nem aratott osztatlan sikert, és akkor megkapod még egyszer ugyanazt, esetleg még szarabb kivitelben. Például az NFS Undercover. Nagyon nagyon sok helyen lehúzták, hogy hát mi ez. Vagy nem nevezném túl jó játéknak a GTA IV-et sem, a silány minőségű portolással. a Játék mint játék jó lenne, ha nem cseszték volna el az egyik alap pillérét a dolognak, az optimalizálást. Hiába lenne egy marha jó játék, ha nincs meg hozzá az, ami szolgáltatni tudná a marha jó játék címhez vezető utat. Aztán ott vannak a feljebb említett, nem túl neves csapatok által készített nem túl neves játékok, amik hiába ultra szarok, még sem terjednek el annyira szerintem, mint egy neves csapat által készített szar. Esetleg akkor, amikor pár online játék magazin nagyon unja magát, és akkor összeállítanak egy TopXY listát, az "Eddigi legszarabb játék" címen.

    schrank említette, hogy Battlefield über alles, hát nem tudom. Annak biztos, aki inkább online nyomul egy játékkal, mint singleben. A single része nagyon gyatra, gyökerek nagyon a kollégák. És valamiért ez más ilyen jellegű játékokkal is így van. Például a Star Wars Battlefront II. Egy marék hangya nagyobb segítség lenne, mint a kollégáim. Topognak össze-vissza a kezdőpontnál, majd valamikor elindulnak elfoglalni a következő "zászlót". Multiplayerben biztos nagyon jó, de aki single adta lehetőségeket keres, az hamar elpártol tőle szerintem. Pedig ha okosabb lenne az MI, akkor máris élvezhetőbb lenne a nem kimondottan single rész is.
  • nan76
    #59
    Amiket nem tudok végigvinni,vagy felidegesítenek azok nekem mind szar játékok..De kiemelni nemigen tudok semmit.Most épp a PES 08-cal vagyok így,mert olyan ocsmányul csal a gép hogy az leírhatatlan.De ide sorolhatnám a MOHA Airborn-t is mert az is elég fika volt.Konzolon amit szerettem de az utolsó pályát nem tudtam megcsinálni ezért lehúztam az a Driver 1 volt.Jaa most jut eszembe a Bad day LA az űber szar volt....nagyjából ennyi..de ha eszembe jut valami akkor közlöm.
  • motyodlee
    #58
    fogadásból hasonló vagy pont ilyen topikot nyitni
  • Ben007
    #57
    Marine Sharpshooter 4 2008-as(!!!!!!!!!!!!!!!!) játék de nagyon szar
  • tigeroo
    #56
    szerinted melyik a legszarabb játék és miért?
  • nan76
    #55
    #52 #53.."Nincs magánhangzó"..."Vótmá".."jaj jön a cigány".."15:15".. "mama2 visszatér".."szarnom kell bazdmeg".."seggbebasznátok apátokat..stb..stb..gondolom eme értelmes topikokban is feltettétek ezt az igazán mélyenszántó kérdést!Vagy lehet ,hogy ezekben törzsvendégek vagytok??..Ha nem tettszik nem kell bejönni pláne nem kéne okos hozzászólásaitokkal mélyíteni a szinvonalat!!!!!
  • Emmegki
    #54
    Az alapján pont nem lehet eldönteni. Ki kell próbálni, utána már lehet mondani, hogy sz@r ha nem tetszett.