• Piscator
    #3853
    háhá, nem gondoltam, a(z egyebek között) Nemzet Informatikusával hasonló gondba kerülök én is!
    Részletek itt: prohardveres hozzászolásom ott linkeltem 3 cikket, érdekes átnyálazni ;)

    Szóval, nem megy az én gépemen se a rokon usb stickje. Lehet, a SIMet nem ismeri fel?

    Amúgy olvastam lentebb a kis vitát, aki ennyire védi a szabad piacot, szadeszos netán, avagy simán neokon?
    Jaj, hagyjuk szegíny multikat mán, megtermelik a maguk dicsősége mellé a tisztes hasznot, úgyhogy ne kelljen sajnálni őket.

    Vki arta, az infrastruktúra magyarországi fejlettsége miatt olyan a díjszabás és limitálás, ahogy.
    nos, hazai háttér azért fejlettebb per pillanat, mert itt most, pl némethez később épült ki, ott persze, elavultabb.
    De majd itt se fognak költeni rá, nem hoznak be újabb technikát, így majd a hazai infra is elfog avul.
    És mindig érdemes felhozni észak-amerikai áram-hálózatok esetét, mikor a nagy áramszünetek után kiderült, évtizedekig szedték a zsét, de hálózatfejlesztésre/fenntartása semmi nem költöttek - a világ egyik vezető helyén, mivel ezek szerint ennyire nem volt rá hatósági ellenőrzés, szabályozás; a nagy piaci szabadságban.

    Legjobbakat!