4171
  • Fabio Capello
    #3891
    csak ne dőlj be az "írjalákétévetkinyaljukahátsód" szövegnek :D
  • KranaZoli #3890
    Én csak 21.-e után tudom, de addig még be kellene fizetnem egy szla-t, ami nem biztos, hogy menni fog fizu előtt.

    Mind1. Már látom az alagút végét.

    A Január-t meg már így is úgy számláznák.
  • vg
    #3889
    Végre megszabadultam ettől a tehertől. Mióta nem használom, úgy egy éve közel 70e pénzt fizettem nekik, úgy, hogy 1kb forgalom nem volt. Persze most jól megvárakoztattak(több mint egy órát vártam), mert ugye így nem vagyok túl jó ügyfél számukra. Soha többé hűségidős előfizetés!
  • kraffel
    #3888
    Ez igen, csak így tovább T-mobil internet
  • KranaZoli #3887
  • vg
    #3886
    Nekem még két nap a 2 éves hűségből, mehetnek a levesbe!
  • KranaZoli #3885
    FÁKKJEEE!
  • Fabio Capello
    #3884
    hál istennek én is szabadulok a hó végén :)
  • KranaZoli #3883
    Lásd banner.

    Notice: hó végén lejár a hűségem végre. Huhhh! Ha addig rendezni is tudom a szla-t akkor már 20.-a után mondom is fel az egész xart. S asszem jó ideig nem is lesz mobil net-em, mert kezdetektől fogva ezt használtam Voda; Pannon; T de már mindegyik egy kalap kaki sajnos. :(
  • tnet
    #3882
    Valaki tud win 7 64 bitre mobilnet progit?mert a gyári modemen lévő az nem igazán jó:S
  • kraffel
    #3881
    2011 az újkor hajnalán, gratulálni lehet T-mobil.
    Szinte mint egy betárcsázós modem.
  • toarpad
    #3880
    A mobilnet mennyire elég ? mert ahogy olvastam elég szegényes a fel és le töltés , így kb skype-ra , meg játékokra nem nagyon jó s . !
  • vitymaolva
    #3879
    Köszönöm a választ, arra pedig, hogy lehet-e több ezer ms a ping én annyit mondok, hogy tapasztalatom szerint ha nincs 3G, csak EDGE, akkor (nekem legalábbis) 800ms körül volt (cseh szerveren).
  • 012345678901234
    #3878
    Több ezer?! 1000ms, az 1másodperces késés. Több ezer, meg több másodperc. Az kicsit túlzás (GPRS netnél lehet van ilyen). Valóban fixebb a ping a kábeles net megoldásnál, de nálam eddig (1év alatt), az esetek 90%-ában nem ment 120ms fölé a pingem magyar szervereken, a maradék 10%-ban meg max. 1500ms volt, de akkor csak megugrott valamiért, de utána vissza is állt 120ms alá. (Csak a saját tapasztalatomat írom)
  • Petka
    #3877
    A gond csak az, hogy az ADSL-nél és a kábelnetnél van egy bizonyos tartomány, amin belül a ping értéke mozog és csak ritkán ugrik meg. Viszont mobilnetnél nagyon változó az érték. Akár többezer milisec is lehet időnként, ami azért már elég magas érték. Szóval átlag pingről beszélni mobilnet esetében felesleges. Legalábbis, aki ismeri a működését, az tudja.
  • 012345678901234
    #3876
    - B.U.É.K.!-
  • 012345678901234
    #3875
    A RAM-nak nincs köze a pingedhez ebben az esetben! Kábelnettel egyértelműen sokkal jobb lenne a pinged. A mobil netnél természetes a magasabb ping, de a T-nek kitünően jó a pingje mobil nethez képest. Nekem SWAT4 magyar szerveren 80-110 ms között van. Ha azt nézzük hogy egy telefonvonalas ADSL-nek 60ms körül van, ahoz képest elég jó. A kábel netnek akár 10ms is lehet. Szerintem tök felesleges foglalkozni a "magas" pingeddel amit írtál, ha játék közben nem laggolsz, és nem dob le, azaz normálisan tudsz játszani, mert ugye az a lényeg!
  • vitymaolva
    #3874
    sziasztok
    Az lenne a mobilnetes kérdésem,( ha egy picit az eddigi témáról elkanyarodhatok)hogy a CS-ben elég magas a pingem, a magyar szervereken 100-150 közt van. Vettem a régi 256+128 helyébe egy 512 MB-os 400 MHz-es Kingston RAM-ot. A Windows és az összes program jóval gyorsabb, de a pingem szó szerint semmivel se csökkent. Az a kérdésem, hogy a pingemet mennyire folyásolja be, hogy mobilnetet használok és nem kábelnetet? Akkor alacsonyabb lenne? előre is thx
  • HeadHunter86
    #3873
    Közbe megoldódott.
  • DeerHunter01
    #3872
    engem 20 ezernél hivtak fel :D
    hogy rohadjanak meg.
    nem bírnának szólni már 5 ezer ft után, megvárják had csináljak jó kis számlát aztán majd felhívnak ha kedvük tartja..
  • HeadHunter86
    #3871
    Hali! Dominós vagyok, előfizettem a NET100-as csomagra egy 1000-esért 30 napra, hogy kipróbáljam a netet telón. Egy Samsung Galaxy 3-mam van és nem tudok netet csiholni rá, beállításokban csak a web and walk volt belőve. Mit kell csinálnom hogy tudjak netezni, nem igazán vágom hogy megy ez.
  • ZilogR
    #3870
    Ez így van!
    A neten megnézhető egyenleg a tarifacsomag rendes tarifái szerint számolt egyenleg, amit a számlazáráskor a tarifacsomagban levő kedvezménnyel csökkentenek és azt számlázzák ki.

    A netes dolog: 80%-nál és 100%-nál küldenek figyelmeztető SMS-t, hogy kapjon az ember észbe. Én a kis telómon 3G Watchdog-ot futtatok, ami kiszámolja, kb. mennyit fogok elhasználni a Mobilnetemből a számlazárásig. Egy-egy nagyobb töltögetés vagy 3G-s Google Maps-ozás után rá szokok nézni, hányadán állok.
  • Sickness
    #3869
    Jó, inkább hagyjuk. Nem írtam semmit... xD
  • Sickness
    #3868
    Hali.
    Nem mobilinternettel kapcsolatos de internet és T-home. Hátha valaki tud segíteni nekem. :-x
    Annyi lenne a problémám, hogy mikor netezek, és valaki elkezd tőlünk telefonálni, ( vezetékesen ) vagy minket hívnak, akkor egyszerűen megszakad a net. Régen nem volt így, csak pár napja szokott rá. Az biztos, hogy a vezetékekhez nem nyúltunk, nem lett kicserélve semmi. Nem tudjátok mitől lehet ez?
    Köszy
  • DeerHunter01
    #3867
    della ?? :DD
    ezeréves szó már, pénzt jelent.
  • vg
    #3866
    Mivan? Ha le is korlátoznak, akkor is megmarad 12megás net, nagy ügy. A della nem tudom mi, biztos valami új tini idióta tájszólás.
  • Vadnokedli
    #3865
    Hello, Lehet olyat csinálni hogy pl: NET 100 as csomagra előfizetek; és ha túllépem akkor csak belassítsa az internetet? Ne számoljon fel több dellát?(gondolom nem.):D
  • SzQk
    #3864
    Hát, ez nekem is eszembe jutott mostmár, de azért holnap rákérdezek náluk... Mert ha anyám ezt meglátja, megöl...
    Mindenesetre köszönöm, és kellemes ünnepeket!
  • davidka003
    #3863
    Majd valaki kijavít de én úgy tudom, hogy ugyanúgy számolja a neten az egyenleged de majd a hónap végén mikor kapod a számlát akkor levonják amit kell.
  • SzQk
    #3862
    Helló mindenki!
    Ugye van most a Tmobilnál, hogy ha az ember vesz egy okos/érintős telefont, akkor kap ingyen 500 MB adatforgalmat, aminek az aktiválásáról sms-ben értesítik:

    http://t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/karacsonyi_akciok/adatforgalom_kedvezmeny

    Na én tegnapelőtt délelőtt 11-kor megkaptam az sms-t, de este fél 10-kor kapcsoltam be mobilt(Nokia N8). Írták az sms-ben, hogy megtörtént az aktiválás, mostantól rendelkezésemre áll a promóciós 500 MB... Előtte, hogy igaz-e, megnéztem a honlapjukat, és ott is ezt írták...

    Namármost az a baj, hogy nekem negyedóra múlva küldtek 2 sms-t, hogy 5-5 MB volt az adatforgalmam, és ha kedvezőbb feltételekkel akarok netezni, akkor váltsak NET 100-ra... Tegnap megnézem az egyenlegem, és mit látok? a 21 forintból lett 7500! Ez most akkor micsoda?
  • toarpad
    #3861
    A mobilnet mennyire elég ? mert ahogy olvastam elég szegényes a fel és le töltés , így kb skype-ra , meg játékokra nem nagyon jó .
  • 012345678901234
    #3860
    A világon sehol se megy a Skype! Szóval nincs a hibának köze a T nethez!
  • gravity
    #3859
    Sziasztok



    Nekem laptopon van a mobilnet - t-mobil - , két op-er van fent, xp és win7.

    Eddig rendben működött mind kettőn, csak hogy a win7-et újra kellet raknom, és amikor a mobil netet akartam telepíteni lefagyott az op-er. Újra indítás után viszont nem indul az automatikus telepítés, csak világit a modemen a piros led.

    Van arra valami meg oldás, hogy feltudjam telepíteni a netet a win újra rakása nélkül? Visszaállítási pont nincs!

    Xp-én működik, arról írok.
  • kraffel
    #3858
    Csak nálam nem megy a Skype a T-mobilos neten ?
    Vagy letiltották a használatát ?
  • atila4
    #3857
    Szerintem nem fog változni. Telefon előfizetésnél se változik

    Modemet akkor meg inkább nem frissítem le
  • Lala67
    #3856
    Köszönöm szépen, gondolom a T-nél is így lesz. Biztonság kedvéért írtam nekik levelet. Bár a weboldalon az üzletszabályzatokban nem találtam, olyat, hogy a hűség idő után változna a havi díj.
  • 012345678901234
    #3855
    Látom senki nem válaszol... Nekem csak Vodafone mobilnet terén van tapasztalatom, és ott egy forintot se változott a havi díj hűség idő után. Gondolom T-nél sincs másképp...
  • Lala67
    #3854
    Az a kérdésem, hogy ha valakinek lejár a hűsége, akkor utána is változatlan lesz a havi díja?
  • Piscator
    #3853
    háhá, nem gondoltam, a(z egyebek között) Nemzet Informatikusával hasonló gondba kerülök én is!
    Részletek itt: prohardveres hozzászolásom ott linkeltem 3 cikket, érdekes átnyálazni ;)

    Szóval, nem megy az én gépemen se a rokon usb stickje. Lehet, a SIMet nem ismeri fel?

    Amúgy olvastam lentebb a kis vitát, aki ennyire védi a szabad piacot, szadeszos netán, avagy simán neokon?
    Jaj, hagyjuk szegíny multikat mán, megtermelik a maguk dicsősége mellé a tisztes hasznot, úgyhogy ne kelljen sajnálni őket.

    Vki arta, az infrastruktúra magyarországi fejlettsége miatt olyan a díjszabás és limitálás, ahogy.
    nos, hazai háttér azért fejlettebb per pillanat, mert itt most, pl némethez később épült ki, ott persze, elavultabb.
    De majd itt se fognak költeni rá, nem hoznak be újabb technikát, így majd a hazai infra is elfog avul.
    És mindig érdemes felhozni észak-amerikai áram-hálózatok esetét, mikor a nagy áramszünetek után kiderült, évtizedekig szedték a zsét, de hálózatfejlesztésre/fenntartása semmi nem költöttek - a világ egyik vezető helyén, mivel ezek szerint ennyire nem volt rá hatósági ellenőrzés, szabályozás; a nagy piaci szabadságban.

    Legjobbakat!
  • Petka
    #3852
    És a SIM kártyát is vedd ki a frissítés idejére!