• waterman
    #7
    éppen ez a bajom. hogy magától feltöltődik a mobilom. aztán magától megadja majd az összes memóriában tárolt telefonszámot, meg magától áttölti az sms-eket is egy cia adatbázisba. jó ez már tök más, de ne akarjanak helyettem gondolkodni.
    nem szeretem az ilyen sugárzásos, energiát sugározva átvivős, elektroszmog növelő megoldásokat. a bolygónk megvédett minket a kozmikus sugárzástól erre csinálunk mi olyat, hogy 2 méterről ég a 60 wattos lámpa. egy idő után majd lehet feltöltődik a zsebünkben a telefon, de ugyanakkor majd daganat is nő majd a szerveinkbe, fehérvérűséget is kapunk, meg majd stukában zuhanórepüléssel fúródnak a földbe a vándormadarak a plázás telefontöltő közelében. a nagyfeszültségű vezetékek környékén elértéktelenednek a telkek, mert az elektromágneses sugárzás a rákok minden fajtáját okozza. erre egy hasonló impulzusos elven működő technológiával rakjam tele a lakásom? már a telefonnál sem tudjuk jó-e vagy nem az a sugárzás amit kibocsát, de azért egy nagyságrendekkel erősebbet biztos elbírunk még. így könnyű lesz nyugdíj előtakarékoskodni. nyugdíjkorhatár 65 év, várható élettartam - krisztusi..