• Senas
    #12
    Kedves Tinman!

    Nem tudom te milyen MMO játékkal játszol, vagy játszottál-e valaha de az biztos, hogy jó nagy adag agyatlan előítélet van benned!! Én játszottam a Lineage 2-vel, a Star Wars Galaxy-vel, a World of Warcraft-al és jelenleg a Guild Wars-al játszom (a TR mellett) úgyhogy van tapasztalatom. Én előtte kipróbálok egy játékot és csak utána mondok róla véleményt!

    "Megnéztem a trailert és rosszul lettem"
    Mitől is lettél rosszul?! A lövöldözéstől, a sok vértől?! Vagy, hogy egy darab tündét vagy orkot sem láttál benne?

    "Trailer alapján üres, ötlettelen, lövölde"
    Miért is "üres, ötlettelen"?! Mert nem egy fantasy világban zajlik a jó és gonosz harca?! Mert nem kardok meg varázsbotok vannak, hanem géppuskák és rakétavetők?! Mintha egy fantasy MMO-ban nem a harc dominálna! És ezt mind egy trailer-ből szűrted le?! Nem vagy semmi!!!

    Ez a baj a sci-fi MMO-val, hogy ha abban van véres harc az "agyatlan grind", de ha egy fantasy-ben van, az "dicső csata"!!!

    Engem rettenetesen elszomorít, hogy egy ilyen remek játék mint a Tabula Rasa meg fog szűnni, és az meg egyenesen felháborít ha ilyeneket olvasok, mint amit írtál! Nagy űr marad utána a sci-fi MMO-s játékok terén! Még van két hónap, de akkor is RIP!!

    Na mindegy!
    Azt hiszem Warhammer-ezni fogok utána. Mindenkinek ajánlom, hogy nézzen utána: Warhammer Age of Reckoning.