• Darukezelő
    #20
    Egy kisgyereknek az a lényeg, hogy szép színes legyen, pörgős (ne unja, mondhatnám így is), és szórakoztató. Innentől fogva már mindegy, hogy rajzolva, vagy animálva van. Persze az old school Disney meséken felnőttek máshogy tekintenek az ilyenekre (vagy nem, ember függő), de szerintem jópofák ezek az animált filmek is. Valljuk be, nem a 20+ éves korosztály a célközönség elsősorban. :) Az Oroszlánkirály, Aladdin és a többiek akkor voltak jók, ma már csak annak jó aki azokon nőtt fel. Bár ilyen alapon nagyszüleink joggal mondhatják, hogy mik ezek a mai műanyag filmek, amin én nőttem fel az még film volt. :) Ez egy ördögi kör, mindenkinek az a kedves és a jó, amiben felnőtt. Az újra szerintem valahol egy kicsit mindenki nehezebben vevő, vagy a mércét magasra állítják az emberek. Nem tudom, egy két dologgal én is így vagyok azért. Én pl régebben sokat néztem a Cartoon Networkot, mert mentek rajta a klasszikus mesék, Tom & Jerry, Scooby Doo, Bolondos Dallamok, és a többi. Ma már annyi szar váltotta le ezeket, hogy lett egy Boomerang nevű adó a régi rajzfilmeknek, de az meg nincs minden csomagban benne, így a mai gyerekek meg lemaradnak a régi dolgokról. Jó persze mennek azért még régi rajzfilmek a Cartoon Networkon, de eléggé elenyésző mennyiségben. De hát haladni kell a korral, nem lehet mindíg csak Scooby Doo-t meg Tom & Jerry-t és a többit vetíteni. :D Ezt is el kell fogadni. Mint ahogy szerintem ez az old school Disney kategória is kimerült már, azért nem látunk Oroszlánkirályhoz és a többihez mérhető rajzfilmet.