59
  • sambauer
    #59
    3d-val milyen lett a film ?
  • ldavid
    #58
    na kérem, ez egy baromi jó film lett, bár egy kicsit több humort elviseltem volna
    a szinkron meg szar, különösen Russellé...
  • ldavid
    #57
    magyar szerintem nincs
  • zolo
    #56
    Köszi, 3. linken meg is lett. Gyakori szó, elég nehéz rákeresni.
    Azt lehet tudni, hogy készüle már hozzá felirat?
  • PrisonMan
    #55
    inkább azt tegye hozzá hogy rapidshare :)
    so up RS
  • ldavid
    #54
    rakd mellé a pixar szót is, kamerás felvételt meg torrenten biztos találsz már
  • zolo
    #53
    Up!

    Úgylátom Usa-ban elérhető egy ideje a film, érdekelne, de nem szeretnék októberig várni...Lelehet húzni valahonnan? (google barátomnak up szó elég sok találatra jó, ami nem a film)
  • ldavid
    #52
    tegnapi bemutató az El Capitan-ben

    videó



  • ldavid
    #51
    új Upisode
  • ldavid
    #50
    PC játék demó (91 megás cucc)
  • ldavid
    #49
    új trailer
  • ldavid
    #48
    a Fórum Hungary csak október 15-én mutatja be Magyarországon a filmet
  • ldavid
    #47
    kicsit spemmelek, de ezt muszáj megosztanom :D
    Exclusive clip
  • ldavid
    #46
    a végén új jelenet
    poénos :)

  • ldavid
    #45
    ebben nagyon szar a srác hangja :S


  • ldavid
    #44
  • ldavid
    #43
    még egy
  • ldavid
    #42
    egy új kép
  • zsutyesz
    #41
    KOnkrétan ez lesz a címe: Fel!
  • 5c0rp330n
    #40
    ebben sok igazság van, viszont az is igaz, hogy olyan igénytelen szarok, amik ma egy jetx-en mennek, régen nem voltak.
  • ldavid
    #39
    na ezzel egyetértek
  • Fbn Lx
    #38
    Megmondom én, miért érzünk így sokan.

    Mert már kinőttünk belőle. Kinőttünk az ilyen mesékből, és mivel a jelenben nem tudjuk őket annyira élvezni, nincs meg az az öröm a rajzfilm hatására, mint kisebb korunkban. Így csak a múlthoz tudunk ragaszkodni, mert emlékszünk rá, hogy a régi rajzfilmek milyen érzéseket, hangulatokat váltottak ki belőlünk.
    Mivel kinőttünk belőle, manapság ezen hangulatok átélésére képtelen vagyunk, így a régi dolgokat az emlékek szépsége miatt szeretjük, és azt hisszük, ott a hiba, hogy manapság szarokat gyártanak. A hiba ott van, hogy az ezzel kapcsolatos új élmények már nem társulnak olyan szintű élvezettel, ezért nem lesz belőle egy emlékezetes hangulati élmény.
    Ergo, ha egy oroszlánkirályt, vagy egy csipet csapatot, amit régen annyira szerettem, mai szemmel ELŐSZÖR néznék meg, úgy, hogy semmilyen hangulat nem sejlik fel emlékként, közel sem tartanám olyan jónak.
    A következő generáció a pixar meséire fog hangulatokba révedve emlékezni, és az azt követő generációt már nem fogja megérteni. ez így van rendjén. Ez előttünk is így volt.
  • Aquir
    #37
    én mellékesen várom ezt az Upot, aztán meglátjuk :)
  • Aquir
    #36
    Fehérlófia ^^
    igazi magyar mese, animációs remekmű, a hun, avar, magyar mondavilágokból merítkezik, sok indirekt utalással, szimbolikus tartalommal bír
  • John Cena
    #35
    jó ksi filmecske lehet
  • Hegi90
    #34
    mondjuk nem is tudom hogy mikor néztem már utoljára disney rajzfilmet xD
  • Hegi90
    #33
    nekem is hiányzik már a régi stílusú rajzfilm :/
  • tigeroo
    #32
    én úgy vagyok ezzel, hogy a hollywood-i effektek meg hiperszupergigaprodukciók csak értékvesztést pótolnak ezekkel a parasztvakításokkal.

    azt nem akarom mondani hogy most elég rossz a felhozatal (pedig évek óta az, alig akad 1-2 gyöngyszem, a többi tucatanimációs-film)
    de most ezzel az "új" technológiával túl nagy hangsúly került a külcsínyre, a hangulat rovására
  • tigeroo
    #31
    hát nemtudom nekem a pixar filmek nagyon nem jönnek be. egyedül a shrek tetszett meg a némó nyomában.

    de csak azért, mert ezek "mesének" tényleg rosszak lett volna, a CGI illik hozzájuk.

    Nade ezek az izék? Amúgysem valami nagy a történetük, semmi szeretnivaló karakter, és a hab a tortán ez a külcsíny.
    Filmhez képest elnagyolt rajzok, de rajzfilmnek meg már túl részletes, "élethű".
    A pixar meg futószalagon nyomja kifele az ilyen animációs filmeket az utóbbi években (chicken little, kung fu panda, lecsó, verdák, wall-e)

    A legjobb az az elnagyolt és gyors mozgás mivel az animációs filmek szereplői mozognak. Egy-egy hirtelen mozdulatuk kb. 2-3 képkockából áll, meg úgy az egész mintha fellenne gyorsítva.
    De abbahagyom, nem akarok a CGI fanok mumusa lenni.
  • Lord Nomak
    #30
    Én kérek elnézést azért, hogy megölik a filmeket, meséket az animációkkal meg speciális effektekkel.
    Ettől függetlenül a mai napig szívesebben nézek meg egy A híd túl messze van kategóriás filmet mint egy herri kóklert vagy gyűrűk urát..
  • Kicsikiraly
    #29
    konzervatív :D

    az egy dolog hogy nem tudod értékelni a mai dolgokat, mert nem ezen nőttél fel (én sem), de ettől függetlenül nem kéne leszarozni. Nagyszüleid is biztos mondták a te kedvenceidre, hogy minek TV-ben nézni mesét, a népmesék sokkal jobbak.
  • Lord Nomak
    #28
    Mert aztán nem mindegy, hogy ki csinálja a szart ugye ? Fogd már fel amit írtam ne csak válaszolj rá. Wall-E meg a másik fele, akkor jöttem rá, hogy a szarnak sok formája van. A régi idők meséi a mai napig értelmesebbek és lealázzák ezeket az animált marhaságokat. Ez itt a lényeg.
  • mama 2
    #27
    A Kenan&Kel nekem is a kedvencem volt:). Sajnos a UPC beszüntette a Nickelodeont, DigiTV-n meg már alapból nincs:(. Meg még a Fecsegő Tipegők volt jó:D.
  • SimaSuna #26
    1etértek :)

    én a Nickelodeon Kenan&Kel, Clarissa, Hey Arnold, Ren és Stimpy vagy a Rocco modern élete...ezeken nőttem fel...
    most reggelente orrvérzésig hallgathatom Bárni bábút, vagy az ijen hókuszpók meséket..semmi olyan nincs amit megnézhetne 1 20éves(22most) ha épp nincs kedve kockulni hajnalok hajnalán...
    változik a világ...
    persze a délutáni műsorok évek óta nem változnak...Maóni ka shó és társai nekem nagyon unalmasak...inkább tennének bele ijen állatságokat mint a japán tetrisz vagy nemtom...
    mostanában ezek a Pixar "mesék" egész jól sikerültek, és engem is lekötnek 1 darabig...
    erre az UP-ra is kíváncsi vagyok...a bemutatóról Valter jut eszembe..így szvsz könnyen a szivembe zárom ezt a fószert is ahogy Valtert a Jeff Dunham showból :)
  • Fbn Lx
    #25
    vagy lufikunyhó, lufibuli, lebegő lak, meg szokásos agyament szarságok.
    a "HIPERVÁNDOR" óta én már nem félek semmitől :DD
  • Fbn Lx
    #24
    Aladdin, az örök =) legnagyobb kedvencem volt.
    Amíg meg nem fertőzte az agyam a dragon ball :D
  • ldavid
    #23
    mi? a bravia reklám? az gumilabdás volt
  • Kicsikiraly
    #22
    sok színes lufiról nekem egyből valami jutott eszembe :D
  • ldavid
    #21
    miért fizetett volna?
  • Darukezelő
    #20
    Egy kisgyereknek az a lényeg, hogy szép színes legyen, pörgős (ne unja, mondhatnám így is), és szórakoztató. Innentől fogva már mindegy, hogy rajzolva, vagy animálva van. Persze az old school Disney meséken felnőttek máshogy tekintenek az ilyenekre (vagy nem, ember függő), de szerintem jópofák ezek az animált filmek is. Valljuk be, nem a 20+ éves korosztály a célközönség elsősorban. :) Az Oroszlánkirály, Aladdin és a többiek akkor voltak jók, ma már csak annak jó aki azokon nőtt fel. Bár ilyen alapon nagyszüleink joggal mondhatják, hogy mik ezek a mai műanyag filmek, amin én nőttem fel az még film volt. :) Ez egy ördögi kör, mindenkinek az a kedves és a jó, amiben felnőtt. Az újra szerintem valahol egy kicsit mindenki nehezebben vevő, vagy a mércét magasra állítják az emberek. Nem tudom, egy két dologgal én is így vagyok azért. Én pl régebben sokat néztem a Cartoon Networkot, mert mentek rajta a klasszikus mesék, Tom & Jerry, Scooby Doo, Bolondos Dallamok, és a többi. Ma már annyi szar váltotta le ezeket, hogy lett egy Boomerang nevű adó a régi rajzfilmeknek, de az meg nincs minden csomagban benne, így a mai gyerekek meg lemaradnak a régi dolgokról. Jó persze mennek azért még régi rajzfilmek a Cartoon Networkon, de eléggé elenyésző mennyiségben. De hát haladni kell a korral, nem lehet mindíg csak Scooby Doo-t meg Tom & Jerry-t és a többit vetíteni. :D Ezt is el kell fogadni. Mint ahogy szerintem ez az old school Disney kategória is kimerült már, azért nem látunk Oroszlánkirályhoz és a többihez mérhető rajzfilmet.