German Truck Simulator
  • Solt
    #120
    #118: Ez így mindjárt másképpen hangzik! :D Remélem tényleg tanulnak egy "kicsit" belőle...

    #119: Igazából belőlem a sértődött gyerek beszélt! :D Java részt az én hibám a csalódásom, mert túl sokat vártam! :(

    Ha a kuplung, G25 (nekem is ez van) kezelést, és a tükörnézetet megoldanák, már egy nagy lépés lenne. Ehhez jöhetne még a hangok, illetve a gyorsulás, lassulás normális belövése, és máris egy szavam nem lenne! Akkor azt mondanám, hogyha lassan is, de fejlődünk.

    A fő gondom az, hogy nem ez az első, sem a második kamionos játékuk, és pont a fizika, élethűség terén nem látni javulást! Sőt! Kinézetre az égvilágon semmi bajom vele, ez lenne az utolsó amibe bele tudnék kötni... bár mondjuk azon kiakadok ahogy megfelezi az FPS-t némely helyen... :D

    Igazából én az angol kiegészítő tekintetében pesszimista vagyok... ha csak területi bővítés, akkor nem sok értelmét látom... ebben az esetben tényleg inkább az új játékkal foglalkozzanak!

    A másik dolog, amiért fel tudnám képelni őket, az a kommunikáció! Ez aztán tényleg nem kerülne pénzbe! Nem igaz, hogy nincs egy ember, aki 1-2-3 hetente kiírna valami hírt a honlapra, hogy mi a helyzet... Ilyen szinten én még nem láttam játékfejlesztőt, aki ennyire leszarta volna a vevőit! :S

    Ui.: Ez kölcsönös... ;) Az ETS topik színvonala már kétségbe ejtő! :D