• torreadorz
    #40
    "Ezek hülyék.Még csak most kezd beindulni az akkumlátor fejlesztés világszerte.2-3 év mulva jönnek a nanotechnologias akkumlátorok,és már az elsö generációs változatoknál is minimum 10-15 szörös kapacitás és élettartam növekedésröl beszélnek.A második generációnál ami kb 10 év mulva várható,pedig több energiát fognak tárolni az akuk mint azonos térfogatu benzin."

    Tudod túl sokszor hallottam már ilyen szép szavakat. Ha most összekeresem az utóbbi pár évben csak az sg-n megjelent ilyen témájú cikkeket (x.y. kutatók nyilatkozták hogy az adott technológia éveken belül elterjedt és kiforrott lesz) akkor örülnék ha 50ből 1et találnék ami tényleg elterjedt vagy csak úgy néz ki hogy esetleg egyszer talán lesz belőle valami. És akkor még nem beszéltem a tisztelt sg hozzászólói által tett kinyilatkoztatásokról, ott örülnék ha 200ból 1 bejött volna...
    Most csak igy néhány ilyen jóslat fejből: a wimax ki fogja szoritani a wifit, ez az év a linux éve lesz, a microsoft csődbe fog menni az üzleti modellje miatt,feltalálják a szuper akkumlátort stb stb... aztán minden évben szembesülök vele hogy valahogy sosem következett be egyik sem. már évek óta...