• acdc
    #40
    Ez nem marketing,ez egy jo eszkoz amire kitalaltak mindossze annyi tortent,hogy 500 ezer(sony) helyett 100 ami eddig is megerte egy sokat utazo pl ugyvednek ...stb de igy mar megeri mindenkinek nyugaton es nalunk is aki szereti az ilyen kutyuket mennyi is egy gagyi uj nokia? bar a ketto mas kategoria.
    15-20-30 perces utazasokhoz jo egy okos telefon de mar egy 2-3 oras utra vonattal mar megerni siman elvinni vagy pl amikor biztonsagi or voltam (portan) es egy notebook mar eleg feltuno volt nappal nem is tudtam hasznalni csak ejszaka es azer 24 oras muszakra kicsi az okostelefon.En pl notebookot hasznalok otthon es van,hogy 1-2 hetre hazajovok mivel kulfoldon elek arra tokeletes es megeri cipelnem de van iphonon is es megis igenyet erzem egy ilyenre pl mikor az asszony vasarol es egy orat varok a kocsiba azert nem fogom elcipelni a notebookom vagy amikor dohanyzom eleg sokat es csak a konyhaban unom mindig kicipelni a notim meg meg feltem is a fust goz stb es orakat skypolok sokszor microfon webcam de egy ilyet annyire nem sajnalok mert kulfoldon 100k semmi azert is sikeres nyugaton.