• Telpapa
    #52
    Nem vagom mirol hadovalsz.Szerintem elég tisztan es érthetően fogalmaztam.
    Látom te ilyen hu de amd fan vagyok ember vagy:)Hidd el egy melohelyen nagyon magasrol tojnak ra mit favorizal az ember.Mikor munkarol van szó nem az ár/teljesitmény a fő mérvadó hanem kizárolag a teljesitmény.Ennyi.Ezen nincs mit tovább boncolgatni.

    "Ha 4-magos volt az AMD is, és úgy produkálta ezt a jelenséget, ott durván félre volt konfigurálva valami (aminek kiderítése csak egy amatőrnek ekkora izgalom)... "

    Semmi nem volt félre konfiguralva.sött be sem volt konfiguralva.Egyszeruen ha a teljesen alap gyari beallitasokkal(no proci tunig,no memo tunig) nem ugy megy ahogy azt elvarom tölled megy a levesbe.Már bocsi de mar nem hőskori 90 es éveket éljük mikor lábakat köttöttük össze a +mhz ek kicsikarásáért...
    Egyépként 1 éve pont ezért dobtam ki a picsbe egy ati-t.Megveszem beteszem és megy a driver szivatás.A wacom tabla valahogy nem akart ugy muködni ahogy azt kellett.Jo kis kartya volt amig jatszott rajta az ember.Kristály tiszta kép,gyors,halk stb.Csak éppen mikor igazán komoly dologra szerettem volna használni kiderült hogy hopp!Ezzel valamiért nem okés.Driver csere,huza vona szarakodas...semmi érdemleges iagazi fejlesztői support..Hat akkor szeva.Jöhet az NV.Lassabb kicsit,de beteszem müködik minden alatt,100% fejlesztői support,nincs dirver mizéria.Csak azért nem fogok egy adott gyártot favorizálni mert én hu de hüséges vagyok,vagy mert kedvelem.Erre se időm se energiám.