• Telpapa
    #44
    Ez mind nagyon szepen hangzik de sajnos a tenyek meg is azt bizonyitjak hogy az AMD jelenleg piacon lévő csodái,nagy mhz ide tobb mag oda a multitasking alatt megalnak mint a szog.Egyszerüen nincs bennünk annyi craft.
    Nekem már nincs itthon AMD-m mert én speciel nem birtam ama izgalmakat amit az amd procis paltformok müveltek itt nekem.Miota 4 magos intelem van azota egyszerre tudok több szálon szinkronban probléma nélkül dolgozni.Nekem ez az amit szamit a többire magasrol tojok.Igerem ujra be fogok nevezni majd AMD re akkor ha egyszer tudok PS+Mayat+3ds maxot+tömöritést futtattni ugy hogy nem all meg alattam mint a szög.De addig nekem jöhet bárki bármilyen példával,hasonlattal,adatfelsorolásal stb.Mellesleg a legfajobb az volt mikor el akartam adni az AMD-s gepet es a szo szoros ertelmeben szart sem ert.Az nagyon szep hogy olcso,de mikor cserélne az ember vagy valtana a 0 rol kell ujra felépiteni mindent mert egyszeruen zéró időtállósága sincs az amd cuccoknak,ugy hogy nem volt 6 honapos a gépem...nevetseges.