Minden ami a testi és lelki egészséggel, betegségekkel kapcsolatos (tippek, olvasmányok, alternatív gyógymódok, tapasztalatok).
  • sanya200
    #785
    Sziasztok nem tudom jó helyre írok-e,vmi tanács kéne vagy ötlet mert nem tudom mitől vagyok sokszor szarul.
    Néha felment a vérnyomásom,most voltam 24 órás vérnyomásmérésen de nagyjából rendben van néha felmegy 140-150-ig. Viszont most is szarul vagyok enyhe szédülés,szúr a szívem meg a tarkóm is fáj,pedig most lett mérve az orvosnál nincs negyed órája.Más oka mi lehet?Ha nem a vérnyomás akkor mi?Sokszor vagyok fáradt,meg leginkább a tarkóm fáj sokszor.
    Gondoltam a munkára elég rendszertelen 4 műszakban dolgozom 3-4 nap megyek pl délelőtt utána 1-2 nap pihi aztán megint 3-4 délután vagy éjszaka mikor hogy,hétvégém nem igazán van ahogy épp esik a pihenő mikor hogy.De 5 napja nem voltam már melózni mégis ma reggel is szédelgek meg most is és nem tudom mi az oka.
    Kiskoromban szemüveges voltam kancsalság miatt de már elhagytam évekkel ezelőtt másra nem tudok gondolni hátha szemüveg kéne,de sose volt erős 1-05-ös max 1,5-es látásommal nincs gond.