Minden ami a testi és lelki egészséggel, betegségekkel kapcsolatos (tippek, olvasmányok, alternatív gyógymódok, tapasztalatok).
  • Thaison
    #764
    Sok problémát okoz a túlsúly az biztos, de sok esetben tehetünk a leküzdése érdekében. Amúgy véleményem szerint nem szabad megvárni azt hogy valaki nagyon túlsúlyos legyen. Észre lehet már venni viszonylag hamar ha erre valaki hajlamos. Egy jó étrend kialakítása + edzés nagyon sokat segíthet. Hogyha meg vár valaki túlsúlyos akkor két lehetősége van, vagy próbál lefogyni nagyon kemény munka árán vagy ugyan ilyen kemény munkával megpróbálja elfogadni magát, persze ehhez már lehet hogy kell külső segítség is, terápia,tréning ahogy azt már előttem is írták. Mondjuk le a kalappal aki mind két végletet végig tudja csinálni. Nekem szerencsére nincs súlyproblémám, de sok embert láttam már, és tudom hogy milyen nehezen tudtak lefogyni vagy legalábbis próbáltak. Az elfogadásnak nagy szerepe van, ha valaki meg van elégedve önmagával akkor az életben sokkal könnyebben boldogul. De azért nem mindegy hogy milyen áron. Aki túlsúllyal küzd annak érdemes lehet majd megnézni a Kövéren szép az élet című spanyol művészfilmet. Most kezdik el majd adni a magyar mozikban és a bemutató illetve kritikák alapján nagyon jónak tűnik.