Minden ami a testi és lelki egészséggel, betegségekkel kapcsolatos (tippek, olvasmányok, alternatív gyógymódok, tapasztalatok).
  • Balumann
    #21
    Csak arra kérek mindenkit, hogy ne akadjatok le az elején (tehát ha nem vagytok kiváncsiak Lenkeivel kapcsolatban semmire), olvassátok tovább.
    Nem vagyok kiváncsi olyanra, hogy "hú mennyi marhaság", meg "hülye összeesküvés függő". Érvek alátámasztására linkeket, forrásokat várok, de a legjobb lenne ha tapasztalataitokat, ismerőseitek tapasztalatait írnátok le.

    Nem célom hülyeségeket terjeszteni, amiket leírtam én személy szerint jónak láttam - de próbáltam több oldalról megvilágítani a témát - és mindenki olvasson utána mindennek, ne vegye kész pénznek amiket leírtam meg linkeltem.

    Remélem hamar helyrehozzák a hibámat és átrakják végre a topikot :( Ezért dühös vagyok magamra, gyorsan megakartam nyitni, mert még sok dolgot módosítanom kellett (linkek).

    Egyébként anyum is mondott hozzá néhány gondolatot, meg ez inkább egy gyűjtemény mint a saját agymenésem.
    Azért nagyobb forgalomra számítottam.