Az élet a világmindenség meg minden.
  • Kicsikiraly
    #64
    félreértesz. nem azzal nem a mondandóddal nem értek egyet. sőt, én is jártam azon az úton amin te/ti, én is voltam úgy hogy sok hülye birka, rohadt köcsög fogyasztói társadalom, rohadt köcsög birkák, de azóta rájöttem, hiába mondogatod úgyse veszik észre. és EZZEL van a baj. fölöslegesen idegesíti magát az ember, mert ebben az ügyben tehetetlen. a legtöbb amit tehetsz hogy TE ne legyél ilyen, és néhány embert szépen lassan átcsábíts. de ilyen tömegmozgalom úgyis hülyeség, mert az embereknek ez kényelmes. én megtettem amit tehettem, ÉN nem vagyok birka, média nem érint sokban, TV-t nem nézek (csak hát a kedvenc sorozataimat, de érted te hogy hogy nem nézek TV-t), híreket nem nagyon olvasok, politizálás elől menekülök, és igyekszem mindenben arra törekedni hogy ne legyek birka.

    veled sincs úgy igazából bajom, csak olyan érzésem van mintha ez is divat lenne. mintha megint két oldal lenne. az egyik aki a fogyasztói társadalom tagja, egészséges, elhízott, médián butult ember ÉS aki az egész ellen van, tiltakozik ellene. egyik oldal sem jobb :( ezért mondtam én azt hogy akkor az egész "vitából" kimaradok, és úgy meglepődöm az embereken hogy mennyire beleélik magukat. nincs vele bajom, teljesen megértem miért csinálod. csak fölösleges.

    no offense (ezt csak a biztonság kedvéért.)