258
Az élet a világmindenség meg minden.
  • Hydroceph
    #98
    émen
    kiváncsi lennék hány életképes egyed van a hozzá hassonlok kozott
  • Montanosz
    #97
    ez valami kicsi csoport hülye összehangolt akciója hogy állandóan provokatív topikokat nyitnak?
    észre vettem hogy ugyanilyen maszatolást csinálnak más fórumokon is
    undorító hogy néhány eszement pojáca itt és így végez szellemi önkielégítést, értelmetlen topikok formájában

  • kocsisgabor9999
    #96
    Bizony, bizony. De inkább mint egy gamer téma.
  • R0zs0máK
    #95
    Mik ezek a topikok?? Manapság mindenkit kiengednek a bölcsészkarról??
  • DarkHorSe
    #94
    ha hulye vagy akkor igen
  • 0Fritz0
    #93
    Állatok vagyunk, mit vársz tőlünk? :)
  • Narxis
    #92
  • kocsisgabor9999
    #91
    Erkölcsileg, felfogásban... meg úgy egyáltalán.
  • kakaoskalacs
    #90
    Füvet mindenkinek én aztmondom aztan boldoglesz a boldogtalan is 8)
  • threat
    #89
    milyen értelemben menthetetlen?
  • kocsisgabor9999
    #88
    Úgysem érted.
  • threat
    #87
    "Kezdek beletörődni, hogy az emberiség menthetetlen!"
    mert ennek sok értelme van
  • kocsisgabor9999
    #86
    Akinek nem tetszik a téma miért ír be?
  • kocsisgabor9999
    #85
    Megjöttek az értelmiségiek.
  • threat
    #84
    kötekedsz-e?
  • trogerzsiger
    #83
    igen, és ez egy buziság. :D
  • kocsisgabor9999
    #82
    Abban a témában "hamar" elcsendesedtek a TV nézők. :D
  • kocsisgabor9999
    #81
    Én nyitottam azt is. :D
  • kocsisgabor9999
    #80
    És te mi vagy?
  • RoR zsozso
    #79
    Sajnos ez már megtörtént...
  • Mirk
    #78
    csak az nem ember
  • threat
    #77
    mi vagy te pap hogy ennyit kérdezel?
  • RoR zsozso
    #76
    A tv-ből nekem is elegem van...Discovery,NG,AP-n kívül mást nem is nézek.
    Ezekkel a győzikesóval és társaival csak a népet hülyítik.Szinte naponta szembesülök vele hogy suliba az elsős hülyegyerek osztja hogy "főrugdoslak csáje',dögöljé meg moree" és a többi. Mondanom se kell a "csájee" meg a "moree" szót hol hallhatta a gyerek.
    A josibarát meg a monikasó és társairól akkor még szó sem esett.

    De szerintem ez inkább a Tv hatásai az emberekre topikba illik.
  • kocsisgabor9999
    #75
    Pedig hidd el, hogy van olyan, akinek ő a píldakípe.
  • ba32107
    #74
    Azért annyira még remélem nem süllyedt le az ország, hogy győzike legyen a mintakép :D
  • kocsisgabor9999
    #73
    Az egész világon szükség van a Fogyasztókra! ;)
  • ecneb
    #72
    én ezzel akkor szembesültem amikor kikerültem faluról a "városba" és ezzel kikerültem a kis megszokott viszonylag normális környezetemből..hogy elég sok hülye van ám erre :( ... pl a tévéműsorok jól mutatják... mi kell a magyar népnek? győzikesó mónikasó celebvagyok.... szarságok... olyan embereket állít be a média "sztárnak" akik arra nem méltóak hogy fogalalkozzon bárki is velünk... és gyakorlatilag ezek a pédaképek a sok bírka őket tekinti mintának... máshol sincs ez sztem máshogy csak nálunk tényleg elég rossz a helyzet :(
  • kocsisgabor9999
    #71
  • n3whous3
    #70
    Van már pár hasonló elmélkedős topik, de azért hajrá.

    Az én véleményem, hogy egyre jobban figyelni kellene a közösség érdekeire meg úgy általában az emberiségre is, mert nem fogjuk úgy kihúzni, ha csak magunkra gondolunk. Elüzletesedett a világ, képtelenség fenntartani a mostani kényelmes állapotokat mindenkinek, le kéne adni bizonyos dolgokból a jól élőknek, meg nem is tudom... Az élet értelme a boldogság, de egyre többen vagyunk és nem kéne mindenen keresztülvágni azért, hogy annyira nagyon nagyon ki tudjuk a vágyunkat élni.

    Úgyis vége az emberiségnek, remélem azért én még nem érem meg, de ha romlik a helyzet hamarosan, tuti nem fogok gyereket csinálni később, nem hiányzik, hogy azon egyem magam, hogy miként fog szegény élni egy nyomoronc világban...
  • Mirk
    #69
    nem
  • karajjj
    #68
    ezis ilyen "öngyi fórum" lesz? :D
  • ba32107
    #67
    Egyetértek
  • FrancescoTotti
    #66
    McCain olyan ember, akiről példát vehet egy ország. Egy igen nagy ország.
  • Kicsikiraly
    #65
    még pluszba pár gondolat:

    én is egy időben az egész világnézetet ami ma megy rühelltem, próbáltam beszélni azokkal akik e mellett állnak, de annyira makacsok és állhatatlanok, hogy szemernyit sem engednek az igazukból, és a végén csak úgy jövök ki az egészből hogy fölöslegesen idegesítettem magam + húztam az időmet.
  • Kicsikiraly
    #64
    félreértesz. nem azzal nem a mondandóddal nem értek egyet. sőt, én is jártam azon az úton amin te/ti, én is voltam úgy hogy sok hülye birka, rohadt köcsög fogyasztói társadalom, rohadt köcsög birkák, de azóta rájöttem, hiába mondogatod úgyse veszik észre. és EZZEL van a baj. fölöslegesen idegesíti magát az ember, mert ebben az ügyben tehetetlen. a legtöbb amit tehetsz hogy TE ne legyél ilyen, és néhány embert szépen lassan átcsábíts. de ilyen tömegmozgalom úgyis hülyeség, mert az embereknek ez kényelmes. én megtettem amit tehettem, ÉN nem vagyok birka, média nem érint sokban, TV-t nem nézek (csak hát a kedvenc sorozataimat, de érted te hogy hogy nem nézek TV-t), híreket nem nagyon olvasok, politizálás elől menekülök, és igyekszem mindenben arra törekedni hogy ne legyek birka.

    veled sincs úgy igazából bajom, csak olyan érzésem van mintha ez is divat lenne. mintha megint két oldal lenne. az egyik aki a fogyasztói társadalom tagja, egészséges, elhízott, médián butult ember ÉS aki az egész ellen van, tiltakozik ellene. egyik oldal sem jobb :( ezért mondtam én azt hogy akkor az egész "vitából" kimaradok, és úgy meglepődöm az embereken hogy mennyire beleélik magukat. nincs vele bajom, teljesen megértem miért csinálod. csak fölösleges.

    no offense (ezt csak a biztonság kedvéért.)
  • Mirk
    #63
    ne is beszéljünk politikáról főleg ne az itthoniról, mert olyan nem létezik

    egyébként igen:
    McCain ezzel a mondatával meggyőzött engem is hogy ő esetleg tényleg, igazi politikus, nem csak dísznek vagy poénból van ott, mint ahogy az itthon divat
  • Tinman #62
    Gyerekek azért emlékeztek erre?:

    „Szeretném leszögezni, hogy mindent megteszek, ami hatalmamban áll, annak érdekében, hogy segítsem őt, hogy leküzdjük azokat hatalmas kihívásokat, melyek előtt az ország áll” – mondta McCain beszédében, melyben tudomásul vette vereségét.

    No politika, nem akarok belemenni, csak gondoltam csendben megjegyzem, hogy vannak még szerencsére EMBEREK is ezen a Földön nem csak férgek.
    És akkor most nézzünk körül itthon... nem kell leírni semmit, csak bólogassunk.
  • Mirk
    #61
    nem elég bátrak az emberek
    mindenki utálja a munkáját de senki sem meri otthagyni "mert akkor mi lesz"
    így megy ez. ha utálod, ha szar, ha ezer baj van vele akkor is ott maradsz mert félsz attól ami történhet ha hátat fordítasz neki.
    persze ha hirtelen úgy döntesz hogy te ki akarsz lépni ebből az egészből, akkor állás, lakás kaja nélkül találhatod magad. de hát itt kezdődik a bátorság vagy nem? akinek meg nincs az ne rinyáljon hogy ez szar, az szar ha úgyse tesz semmit ellene
  • Tinman #60
    Addig jó... egyszer kiteszed, többet nem akarsz ebbe a szartengerbe visszajönni.
  • sweech
    #59
    tényleg szerencsés. 19 vagyok, de még az országból ki nem tettem a lábam =(