Szerintetek létezik?
  • dusanzita
    #625
    Én nagyon sokáig azt hittem, hogy létezik fiú lány barátság, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem... és bizony előbb utóbb valamelyikünk átlépi a zónahatárt...
    Volt egy nagyon-nagyon jó srác barátom, akivel mindent meg tudtunk beszélni. Mindkettőnknek volt kapcsolata, teljesen jól elvoltunk. Aztán hirtelen megváltoztak az érzéseink, és el kezdtünk egymáshoz közeledni, már mindent vele beszéltem meg, a kapcsolatom a barátommal emiatt megromlott. Aztán nem bírtuk tovább és engedtünk az érzéseknek, kezdetben csak csókok voltak, semmi több. De aztán megtörtént a dolog. Furcsa, hogy akit még egyszer barátként kezeltem és azt gondoltam barát is marad, azzal szexuális viszonyom lett. Viszont mintha a sorstól kaptunk volna egy figyelmeztetést: az együttlétünk alatt az óvszer felmondta a szolgálatot...Az esténk onnantól kezdve kínszenvedés lett, telefonálgattunk és infót kerestünk a neten arról, hogyan juthatok esemény utáni tablettához, mert szégyellem, de semmit nem tudtam erről, csak hogy létezik. Ebben az oldalban nem csalódtam, rengeteg hasznos és hiteles infót olvastam:
    http://www.facebook.com/neesspanikba
    Aztán cselekedtem. Szerencsére sikerült időben bevenni a gyógyszert és nem lett gond. Viszont ez az eset rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra és azóta szinte nem is beszélünk..pedig hiányzik..vajon tudunk úgy beszélgetni valaha, mint annó? :(